Галичина.Інфо

У Львові вшановують Січових стрільців та жертв НКВС

У Львові вшановують Січових стрільців та жертв НКВС 12-13 червня у Львові вшановують військові поховання. Зокрема сьогодні, 12 червня, на Янівському цвинтарі пройшов молебень і збори на Меморіалі Січових стрільців та воїнів УГА, а також на Меморіалі пам’яті жертв НКВС.

Участь в молебні взяло духовенство різних релігійних конфесій, а також преосвященний Владика, Архієпископ Львівський Ігор Возняк, представники громадських та політичних організацій, «Пласту». Загалом у заході взяло участь близько 500 осіб.

Як зазначив владика Ігор Возняк, Січові стрільці почали формуватися на Надніпрянщині наприкінці 1917 року з колишніх бранців-галичан під проводом Коновальця та Мельника. «Тому прихильники антиукраїнських, загарбницьких поглядів не можуть оцінити волелюбних сил українців», - сказав він. Владика додав, що на сьогодні відбувається протистояння кланів, релігій, партій, національностей, багатих та бідних. «Честь тим, хто відважно виборював долю і волю України, хто боровся чесно до кінця. Нам потрібно більше моління, правильних рішень, мудрих дій», - наголосив Архиєпископ Львівський. Він зазначив, що українці повинні молитись за такого провідника, який би «не боями усував тих, хто шкодить суспільству. А такий, який вмів би любити своїх ближніх принаймні, як самого себе». «Люди не бажають вірити порожнім закликам та виступам. Краще мовчки добре діяти, аніж багато говорити, нічого не роблячи», - сказав Владика, Архієпископ Львівський Ігор Возняк.

Завтра, 13 червня, з його слів, молебень і вшанування українських воїнів та Січових стрільців відбудеться на Марсовому полі біля Хреста стрілецької слави.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вшановують Січових стрільців та жертв НКВС

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014