Галичина.Інфо

Глава УГКЦ перебуває із робочим візитом у Римі, де очолить Постійний Синод УГКЦ

Глава УГКЦ перебуває із робочим візитом у Римі, де очолить Постійний Синод УГКЦ Глава УГКЦ Патріарх Святослав (Шевчук) у рамках свого робочого візиту до Риму 14 червня 2011 р. зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом України при Святому Престолі Тетяною Іжевською. Під час зустрічі сторони обговорили організаційні моменти щодо встановлення новорічної ялинки на площі Святого Петра в Римі у грудні 2011 року як дар від УГКЦ та держави України.

Як відомо, традицію встановлення Різдвяної ялинки на площі перед головним католицьким храмом світу у Ватикані запровадив Папа Іван Павло II. Кожного року ялинку привозять з різних країн світу. Минулого року ялинка була привезена із високогірного альпійського регіону Альто-Адідже, що на півночі Італії.

15 червня Глава УГКЦ зустрівся із кардиналом Агостіно Валіні Вікарієм Риму, а в другій половині дня зустріч відбулася із представниками Міжнародної католицької благодійної спільноти св. Еґідія. Під час перших двох зустрічей Главу УГКЦ супроводжував владика Діонісій (Ляхович), Апостольський Візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії.

З 17 по 20 червня Патріарх Святослав очолить у Римі Постійний Синод УГКЦ, який зазвичай відбувається тричі на рік, два рази у різних єпархіях України і один раз за кордоном.

У рамках роботи Синоду, у п’ятницю, 17 червня, Глава УГКЦ зустрінеться з духовенством УГКЦ в Італії. Станом на сьогодні в Італії постійно служать 55 священиків, які обслуговують 139 місійних осередків УГКЦ у різних регіонах країни.

Крім того 18-19 червня Патріарх Святослав відвідає вірних УГКЦ в регіоні Лігурія (Італія). У програмі перебування Глави УГКЦ передбачені: зустріч із Президентом Італійської Єпископської Конференції, Архиєпископом Генуї, кардиналом Анджело Баняско, участь в урочистій процесії “Corpus Domini”, Архиєрейська Літургія в храмі Святого Стефана у Генуї та зустріч з українською спільнотою Лігурії. Про це інформує прес-служба УГКЦ в Італії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Глава УГКЦ перебуває із робочим візитом у Римі, де очолить Постійний Синод УГКЦ

топ

  Цей день в історії.
  8 грудня:

  1868 — у Львові засноване товариство «Просвіта».

  1919 — коаліція союзників (члени Антанти) визнала східним кордоном Польщі «лінію Керзона», юридично затвердивши анексію Польщею деяких українських етнічних земель — Холмщини, Підляшшя, Лемківщини та Посяння.

  1963 — розпочав свою роботу Український католицький університет імені святого Климента в Римі.

  2013 — о 18:00 в Києві під час мітингу на Євромайдані повалено пам\'ятник Леніну на Бесарабці.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014