Галичина.Інфо

На батьківщині Коновальця два дні триватиме фестиваль «Зашків»

На батьківщині Коновальця два дні триватиме фестиваль «Зашків» 18-19 червня у с. Зашків (Жовківський район), недалеко від Львова, пройде молодіжний фестиваль «Зашків», приурочений 120 річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця. Хіт-лайнером фесту стане гурт «Тартак».

Мета фестивалю - виховання української молоді в дусі національних традицій, духовності та патріотизму, формування свідомої громадянської позиції, створення умов для самореалізації молоді, заохочує до налагодження дружніх відносин між молодіжними лідерами з усіх областей України. У програмі молодіжного дійства, як і виступи колективів Жовківського району, спущення на воду козацького човна “Отаман”, театралізоване дійство від козацьких організацій, так і концерт для дорослих і не дуже, зокрема виступатиме знаний український бард Олександр Смик, дівич фольк-гурт “Ружа трояка”, етно-гурт “Ойкумена”(Львів).

Також відбудеться театралізоване військово-історичне дійство «Бої УПА з підрозділами Вермахту та московського НКВС” (організовує Товариство пошуку жертв війни “Пам”ять”), спортивні змагання, конкурси, вільна програма. Традиційні народні ігри, ігри для дітей.

У вечірньому концерті візьмуть участь - Ігор Кобрин (Зашків), гурт “Vox Populi” (Жовква), RIZUPS (Львів), гурт “Широкий Лан” (Калуш), гурт ” Тарута ” (Київ), гурт “30 паралель” (колись “Західний час”) (Моршин) і гурт «Тартак». Після концерту - факельна хода до садиби Коновальця.

19 червня відбудеться Служба Божа та закриття фестивалю.

Фестиваль проходитиме у формі наметового містечка на березі озера.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На батьківщині Коновальця два дні триватиме фестиваль «Зашків»

топ

  Цей день в історії.
  22 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014