Галичина.Інфо

У Львові вшанують жертв нацистського та комуністичного режимів. Програма

У Львові вшанують жертв нацистського та комуністичного режимів. Програма У Львові 22 червня відбудеться ряд заходів для належного вшанування пам’яті львів’ян, які протягом Другої світової війни стали жертвами нацистського та комуністичного режимів. Розпочнеться все з покладання вінків до підніжжя пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів (пл. М. Шашкевича, 1).

Учасники заходів пом’януть загиблих жертв нацистського та комуністичного режимів в Україні загальноукраїнською хвилиною мовчання. Вона розпочнеться о 10:00.
Відбудуться дві поминальні панахиди в місцях масових розстрілів мирного населення під час Другої світової війни. Спочатку вона відбудеться у подвір’ї колишньої в’язниці «Тюрма на Лонцького».
Друга панахида відбудеться біля меморіального хреста на території історико-культурного ландшафтного комплексу «Цитадель», де протягом 1941-1944 років знаходився нацистський концтабір «Шталаг-328» для військовополонених.
О 19:00 на пр. Свободи біля пам’ятника Т. Шевченкові відбудеться вечір-реквієм за жертвами масових розстрілів.
Завершиться все проведенням ще однієї панахиди та запаленням поминальних свічок біля колишньої тюрми №2 на вул. Замарстинівській, 9, де розміщена стела з іменами жертв.

Також в цей день закладам культури та громадського харчування рекомендували утриматися від проведення розважальних заходів.
Нагадаємо, 22 червня у Львові приспустять державні прапори на знак жалоби.

Програма заходів Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв нацистського та комуністичного режимів в Україні


9:45 – 10:00 – покладання вінків до підніжжя пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів (пл. М. Шашкевича, 1).

10:00 – загальноукраїнська хвилина мовчання

10:01 – 10:15 – піший перехід учасників заходів у подвір’я колишньої в’язниці «Тюрма на Лонцького» (вул. С. Бандери, 1).

10:15 – 10:35 – проведення екуменічної поминальної панахиди за жертвами нацистського та комуністичного режимів в Україні у подвір’ї колишньої в’язниці «Тюрма на Лонцького» (вул. С. Бандери, 1).

10:35 – 10:50 – піший перехід учасників заходу до історико-культурного ландшафтного комплексу «Цитадель» (вул. П. Грабовського).

10:50 – 11:10 – проведення екуменічної поминальної панахиди за жертвами нацистського та комуністичного режимів в Україні біля меморіального хреста на території історико-культурного ландшафтного комплексу «Цитадель» (вул. П. Грабовського).

19:00 – 20:00 – вечір-реквієм за жертвами масових розстрілів у червні 1941 року (просп. Свободи, біля пам’ятника Т. Шевченку).

20:00 – 20:30 – піший перехід учасників заходів до колишньої в’язниці на вул. Замарстинівській.

20:30 – 21:00 – проведення екуменічної поминальної панахиди за жертвами нацистського та комуністичного режимів в Україні та запалення поминальних свічок біля колишньої в’язниці на вул. Замарстинівській.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вшанують жертв нацистського та комуністичного режимів. Програма

топ

  Цей день в історії.
  14 серпня:

  1385 — укладено Кревську унію — угоду між Польщею і Великим князівством Литовським, що передбачала об\'єднання цих країн в єдину державу.

  1914 — народився Роман Лиско, священик УГКЦ.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014