Галичина.Інфо

Мощі Святого Онуфрія повертаються до Лаврова

Мощі Святого Онуфрія повертаються до Лаврова 25 червня до Лаврівського монастиря у Старосамбірському районі Львівщини буде повернуто мощі св. Онуфрія, які раніше були у монастирі протягом ХІІІ- XV ст. Мощі передадуть з міста Брауншвайх завдяки старанням владики Іринея Білика.

«У XIV ст. в Лаврівському монастирі були мощі святого Онуфрія, покровителя породіль. У XV ст. під час загарбницьких воєн вони пропали. І от, 25 червня 2011 року, мощі знову повертаються до Лаврова для постійного почитання прочанами», - розповів о. Миколай.

Також в ці дні відбудеться проща до монастиря. Вона розпочнеться 24 червня о 7:00 зі Служби Божої біля Самбірської Чудотворної ікони Матері Божої (м. Самбір, храм Різдва Пресвятої Богородиці, пл. Церковна, 5). Після цього запланований вихід прочан до с. Лаврова, де о 22:00 розпочнеться Велика Вечірня з Литією.

«Відпочинок, поєднаний із прощею до святих місць - це нагода подивитись на себе іншими очима, щоб зректися того, що в нас не цілком відповідає Божому Закону, і навпаки - зміцнити й підсилити те, що нас освячує і робить близьким до Бога», - відзначив ігумен монастиря св. Онуфрія о. Миколай.

В ніч з п’ятниці на суботу тут відбуватимуться нічні чування з Хресною дорогою та Служба Божа. А о 9:30 розпочнеться Утреня, після якої запланований Акафіст до св. Онуфрія. Саме після цього відбудеться зустріч Владик з мощами св. Онуфрія. А о 12:00 буде відправлятися Архиєрейська Літургія. Також о 18:00 відбудеться Молебень до Ісуса Христа.

В неділю відбудеться зранку Утреня та Служба Божа, а ввечері – Вечірня та Молебень до Ісуса Христа.

Для пішої прощі необхідно мати: молитовник, вервицю, плащ-накидку, горнятко, теплий одяг, гроші на зворотну дорогу та на незаплановані витрати, особисті медикаменти.
Зі Львова можна дістатися маршрутним таксі з АС-8 (біля Головного залізничного вокзалу): «Львів-Великосілля» - 5:30, 9:40, 13:05, 15:35, 20:05.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Мощі Святого Онуфрія повертаються до Лаврова

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014