Галичина.Інфо

"Перша Українська Агрошкола" - це "Мрія"

"Перша Українська Агрошкола" - це "Мрія" Відкриття «Першої Української Агрошколи» агрохолдингу «Мрія» відбулося 21 червня в Тернополі. В результаті відбору, після заповнення аплікаційних форм, тестування та співбесіди, кращі з кращих стали абітурієнтами унікальної навчальної програми. Було відібрано 17 молодих фахівців – випускників вузів та молодих спеціалістів з двох-трьохрічним стажем роботи. На часі триває добір, - вакантними залишаються ще три місця!

Заняття Агрошколи відбуватимуться в Тернополі в конференц-залі представництва агрохолдингу «Мрія», що по вулиці Мазепи, 10. Навчання безкоштовне, ба, - більше того, спудеї отримуватимуть щомісячну стипендію котра становитиме 1000 гривень для випускників, та 3000 гривень для абітурієнтів з досвідом роботи. Окрім того, усі учні Агрошколи на час навчання отримають безкоштовне поселення та обідатимуть в ресторані «Хутір», - і усе це коштом агрохолдингу!

На відкритті Агрошколи, один з педагогів завідувач кафедри технології у рослинності Львівського національного аграрного університету, доктор сільськогосподарських наук, професор Лихочвор Володимир Володимирович зауважив, що унікальність Агрошколи полягає в тому, що тут можна отримати знання і навички необхідні на практиці, але які, на жаль, через брак матеріально-технічної бази неможливо здобути у вузах. Саме на усунення прогалин вишів зорієнтована Агрошкола.

Директор з агровиробництва агрохолдингу «Мрія», Проць Роман Романович відзначив, що ринок України відчуває величезний брак фахівців в агросекторі, який неможливо заповнити надлишком фахівців надпопулярних професій, як то бухгалтери, економісти чи інші, котрі, внаслідок перенасичення ринку праці потерпають від безробіття.

Що ж слід робити молодим фахівцям щоб досягти успіху, зреалізувати свої мрії? Директор з виробництва агрохолдингу «Мрія», Луговський Владислав Володимирович має на це простий і дієвий рецепт: «Раніше вставати, пізніше лягати. Закусити зуби і вперед до праці!».

"Перша Українська Агрошкола" - це "Мрія"

В дієвості такої рецептури легко переконатись на прикладі агрохолдингу «Мрія»: на сьогодні, «Мрія» – найбільший в Україні і один з найбільших у світі агрохолдингів. Робота в агрохолдингу (з зарплатнею від 5000 гривень), на яку можуть розраховувати ті випускники Першої Української Агрошколи, котрі успішно завершать навчання – це унікальна можливість!

«Мрія Агрохолдинг» заснована в 1992 році. На сьогоднішній день «Мрія» — це вертикально інтегрований агропромисловий холдинг з власною інфраструктурою і сучасним парком автотранспорту і сільгосптехніки. Продукція «Мрії» постачається у більш, ніж 20 країн світу, в тому числі, і найбільшим харчовим компаніям Європи. Ринкова капіталізація на момент написання статті становила 763 831 000 €.


Лише «Мрія-Центр» цього року обробляє 2375 гектар картоплі (на наступний планується вийти на цифру близько 4000 гектар). На полях центрального філіалу вирощуються в основному голландські та німецькі сорти класів «еліт» та «супереліт» (усього 25 сортів).

Щойнозібрану на полях «гарячу» (як в переносному так і в буквальному сенсі) картоплю довозять в сортувальних цех, де сім сортувальних машин «Grimme» сортують її. Звідси її перевозять в будівлю поруч – картоплесховище, обладнане чотирма холодильними установками. В зв’язку з збільшенням виробництва, в цьому році, усього за 5 місяців, було побудоване нове картоплесховищ на 14,5 тисяч тон. Прогнозовані засіви на наступний рік дали підстави для будівництва ще двох картоплесховище на 16 тисяч тон кожне.

Назагал, для зберігання продукції, «Мрія» використовує власні елеватори сумарною потужністю у 410 тисяч тон, а до кінця поточного року, після добудови елеваторів у Козовій та Хоросткові (по 100 тисяч тон кожен), ця цифра сягне 600 тисяч тон!

Окрім картоплі, «Мрія» вирощує і інші основні сільськогосподарські культури, як то ячмінь, кукурудза, соняшник, соя, ріпак та пшеницю. Зокрема, подовжуючи виробничий цикл зернових, було прийнято рішення про будівництво величезного млина в селі Крогульці, здатного перемелювати до 500 тон зерна на добу! Можливо, в майбутньому повний цикл замкне пекарня, - діляться планами «мрійники». Але, зрештою усе «залежить від Бога і погодніх умов», - кажуть вони.

Хоча, виглядає на те, що з Вищою Небесною Канцелярією сімейне підприємство Гути (власників агрохолдингу) має добрий рахунок. Розвиваючи бізнес, агрохолдинг не забуває про соціальну сферу і меценатство. Так, в Васильківцях, де знаходиться головний офіс «Мрії», коштом агрохолдингу капітально відреставровано дитячий садочок, а тутешня школа стала спеціалізованою (і тепер її випускники отримують фах водія, тракториста, чи оператора ЕОМ). Тепер у школі є власна навчальна техніка, три комп’ютерних класи, щороку агрохолдинг дарує персональні комп’ютери для одного класу. А нещодавно, навколо села, було завершено будівництво об’їздної дороги, що дозволило розвантажити головну дороги і розширити її!

"Перша Українська Агрошкола" - це "Мрія"

…Тим часом, допоки будуються нові елеватори, триває реконструкція дороги, зростають масштаби виробництва,.. – агрохолдинг розширюється, збільшує посівні площі, зокрема долучаючи нові території на Городенщені, у Львівській області. «Мрія» потребує нових мрійників – фахово підготовлених, молодих, амбітних, мотивованих – таких, на випуск яких націлена Перша Українська Агрошкола.

Рекомендовано до перегляду:

» » » "Перша Українська Агрошкола" - це "Мрія"

топ

  Цей день в історії.
  1 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014