Галичина.Інфо

У Львові виступить «Brazil Bossa Nova Quartet»

У Львові виступить «Brazil Bossa Nova Quartet» 27 червня у Львові виступить бразильський квартет «Brazil Bossa Nova Quartet». Їхній виступ пройде у межах концертної серії проекту «Picasso Jazz Hall».

«Боса-нова з'явилася в Ріо-де-Жанейро, в районі Іпанема - місці проживання забезпечених людей. Спочатку боса-нова була сумішшю традиційних ритмів бразильської самби та класичного американського джазу; її виконували в акустичному звучанні (гітара, контрабас, скромні ударні) на вечірках і домашніх концертах для освіченої публіки. Незабаром боса-нова перестала бути лише «музикою для обраних» і зазвучала в клубах, арт-кафе і просто на вулицях бразильських міст. Боса-нову часто помилково вважають афро-бразильською традицією, тоді як це відносно недавній жанр, створений в 1950-х переважно «білими» музикантами і поетами», - розповіла Світлана Наконечна.

Склад квартету «Brazil Bossa Nova Quartet»: Мауша Аднет (Maucha Adnet) – вокал, Хеліо Альвес (Helio Alves) – фортепіано, Дудука да Фонсека (Duduka da Fonseca) – перкусія, Арк Овруцький (Ark Ovrutski) - контрабас, електробас.

Мауша Аднет народилася в Ріо-де-Жанейро і розпочала свою співочу кар'єру в 15 років як одна з вокалісток гурту «Céu da Boca». Тепер же постійним місцем проживання співачки вже багато років є Нью-Йорк, де вона регулярно виступає не тільки зі своїм бендом, але й іншими виконавцями.

Хеліо Альвес, хоч і починав брати уроки гри на фортепіано з 6 років, потім із класичної та популярної музику, він поступово перейшов до джазу. Альвес переїхав до Бостона, навчався в «Berklee College of Music», який він закінчив у 1990-му. У Бостоні він познайомився з трубачем родом із Бразилії – Клаудіо. З того часу виконавець і композитор отримав визнання як сайдмен, граючи з такими музикантами, як Джо Хендерсон, Йо-Йо Ма, Пакито Д `Рівера та ін. У нього велика дискографія як сайдмена, причому багато альбоми з його участю номінувалися на "Греммі”.

Дудука да Фонсека з 13 років почав грати на барабанах, а в 15 вже з'явився на телебаченні і став записуватися з відомими бразильськими музикантами. У 1975 Дудука переїхав до Нью-Йорк, прийнявши участь у безлічі бразильських джазових колективах. Один з них - Brazilian Express - з'явився на каналі National PBS. Його New York Samba Band виступала в Blue Note, Fat Tuesday's і Village Gate, а також у багатьох інших американських клубах. Співпрацював з джазовими гуртами. З 1984 року Да Фонсека є викладачем курсу Drummer's Collective в Нью-Йорку, дає майстер-класи та приватні уроки. Він також проводив майстер-класи в Європі, Японії і Бразилії. Для запису свого першого сольного альбому «Samba Jazz Fantasia» (Malandro Records) в 2003-м Дудука да Фонсека запросив безліч зірок сучасної джазової сцени. Платівка номінувалася на «Греммі» як кращий альбом латин-джазу 2003-го року.

Арк Овруцький – бенд-лідер, контрабасист і композитор, лауреат джазових фестивалів, учасник і творець багатьох міжнародних джазових проектів, у період навчання в РАМ ім.Гнєсіних. Аркадій в 2003-м стажувався у літній джазової школі Берклі, у 2005-му - в Нью-Йоркській школі Джона Патітуччі, а з 2007 року навчався в аспірантурі Університету ім. Ратгерса (Нью-Джерсі) по класу контрабаса у професора Майка Річмонда (Mike Richmond) і за класом композиції та аранжування у Стенлі Коуелла (Stanley Cowell).


Початок концерту о 20.00. Всі клубні картки діють в день концерту. Ціна квитка попереднього продажу: 70-100 грн, у день концерту 100-130 грн. Знижка – 50% для студентів мистецьких закладів (консерваторія, музичне училище та академія мистецтв).

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові виступить «Brazil Bossa Nova Quartet»

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014