Галичина.Інфо

У Львові вперше вручать премію імені блаженного Кароля Войтили

У Львові вперше вручать премію імені блаженного Кароля Войтили 24 червня 2011 року в Україні вперше вручатимуть премію для журналістів імені блаженного Кароля Войтили (Івана Павла ІІ). Премією відзначать українських журналістів за найкращий матеріал або серію матеріалів, присвячених темі релігії.

Вручення відбудеться у Львові 24 червня 2011 року об 11:00, під час прес-конференції в приміщенні редакції незалежного інформаційно-аналітичного Інтернет-видання Zaxid.net (пл. Ринок, 15). Ім’я лауреата премії буде оголошене під час прес-конференції у якій візьмуть участь: директор РІСУ Тарас Антошевський, викладач кафедри журналістики ЛНУ ім. І.Франка Ігор Скленар, керівник Паломницького центру «Рафаїл» Андрій Делісандру та лауреат премії ім. блаженного Кароля Войтили, ім’я якого оголосять під час прес-конференції.

Премію, що вручатиметься в рамках святкування 10-річчя візиту в Україну Папи Івана Павла ІІ, започаткувала редакція Релігійно-інформаційної служби України з нагоди десятої річниці від свого створення. Премія є щорічною і позаконфесійною. За результатами голосування журі її лауреатом може стати будь-який український журналіст, який висвітлює релігійну тематику. Лауреат першої премії імені блаженного Кароля Войтили отримає у подарунок подорож до Польщі, Італії та Австрії "Слідами Івана Павла ІІ".

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вперше вручать премію імені блаженного Кароля Войтили

топ

  Цей день в історії.
  3 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014