Галичина.Інфо

DW: Цього року угоду про асоціацію між Україною та ЄС підписано не буде

DW: Цього року угоду про асоціацію між Україною та ЄС підписано не буде У грудні на саміті Україна-ЄС угоду про асоціацію підписано не буде, а лише узгодять усі принципові моменти, пише Deutsche Welle. Угоду підпишуть не раніше, ніж влітку 2012 року.

До літа 2012 року мають бути узгоджені всі принципові пункти угоди: економічний блок, куди входить угода про створення зони вільної торгівлі, блок свободи та безпеки, який стосується безвізового режиму і енергетичний блок питань, пояснила адміністратор департаменту політики Європарламенту Інна Кірш.

За її словами, Україна отримала "домашнє завдання" щодо введення безвізового режиму, здійснювати політичні реформи Україні готовий допомогти Євросоюз, але залишаються проблемні моменти в торгівлі.

"Україну турбує підхід ЄС в питанні складання машин. Там задіяно багато робочої сили, і в української сторони є побоювання, що всі такі заводи повинні будуть закритися. Тому Україна бореться за компроміс у цій сфері", - зазначила Кірш.

Водночас, Євросоюз не задовольняють українські квоти в сільському господарстві. Крім того, для європейців є неприйнятним державне регулювання цін на енергетичному ринку, наголосила адміністратор департаменту політики Європарламенту.

Втім, якщо сторони таки дійдуть згоди, то в 2012 році угоду про асоціацію Україна та ЄС підпишуть, в 2013 документ спробує ратифікувати Європарламент, а потім ще й всі 27 національних парламентів країн-членів ЄС. Але, пише DW, і там не все так просто. "Нам треба буде довести національним парламентам, що Україна готова взяти всі зобов'язання на себе", - зауважила Кірш.

Рекомендовано до перегляду:

» » » DW: Цього року угоду про асоціацію між Україною та ЄС підписано не буде

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014