Галичина.Інфо

40 тисяч вірних УГКЦ зібрала у Львові молитва за душу Івана Павла II

40 тисяч вірних УГКЦ зібрала у Львові молитва за душу Івана Павла II У Львові 26 червня близько 40 тисяч віруючих Української греко-католицької церкви (УГКЦ) взяли участь у богослужінні з нагоди 10-ї річниці візиту Папи Римського Іоанна Павла II в Україну. Літургію очолив архієпископ Святослав (Шевчук). Богослужіння відбулося біля храму Різдва Пресвятої Богородиці у Львові, де 10 років тому Іван Павло ІІ провів зустріч з молоддю.

Під час проповіді глава УГКЦ наголосив, що сьогодні віруючі цієї конфесії «відчувають великий душевний підйом і переживають особливий момент, святкуючи 10-річчя приїзду Папи Римського в Україну». «Він приїхав як простий пілігрим, щоб зануритися в наше повсякденне життя, побачити, почути і пережити наш біль, перейнятися історією нашої церкви ... Він ніби витягнув нас з хаосу сучасного світу і своїми словами потягнув нас до Христа» - сказав архієпископ Святослав. Глава УГКЦ додав, що словаи Папи Римського, сказані 10 років тому, зараз «дають рясні плоди».

10-річчя перебування Іона Павла ІІ в Галичині у Львові відзначають 25-26 червня. Іоанн Павло II увійде в українську історію як той, хто беатифікував мучеників комунізму. 1 травня у Ватикані Папа Римський Бенедикт XVI зачислив до лику блаженних Католицької церкви свого попередника Івана Павла ІІ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 40 тисяч вірних УГКЦ зібрала у Львові молитва за душу Івана Павла II

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014