Галичина.Інфо

Google запустив соціальний сервіс

Google запустив соціальний сервіс Компанія Google нарешті запустила свій довгоочікуваний соціальний проект, який називають конкурентом Facebook, сервіс Google + (Google Plus).

Google Plus – це своєрідний соціальний сервіс, що поєднує в собі традиційні функції соціальних мереж (спілкування, обмін фотографіями та відеозв’язок), а також має декілька додаткових опцій. Проект складається з кількох частин – Circles, Hangouts i Sparks.


Circles (Кола) – це категорії друзів, у які ви можете додати всіх своїх знайомих для того, щоб обмін інформацією здійснювався лише з обмеженим колом людей. За умовчанням доступні кілька базових кіл – Родина, Друзі тощо. Ви можете вільно створювати нові кола та додавати в них свої контакти:
Google запустив соціальний сервіс


Hangouts (Відеокімнати) – це відеоконференції, участь в яких можуть брати як кілька ваших найближчих друзів, так і учасники всього кола – одним кліком Google+ розішле їм запрошення до відеочату з вашою участю:


Sparks (Історії) є більш пізнавальною опцією, і показує підбірку посилань на тематичні матеріали (статті та мультимедіа) в інтернеті, кожен з яких можна «заплюсувати» новою кнопкою від Google, а також обговорити з друзями. Кожним матеріалом можна поділитися з колами своїх друзів у два кліки:


Google+ тісно інтегрований з мобільними телефонами. Власники смартфонів на ОС Android можуть завантажити спеціальний додаток Google+, за допомогою якого надсилатимуть свої фотографії та публікуватимуть оновлення стрічки. Наразі програма недоступна для жителів України.
На даний момент Google+ перебуває на стадії закритого тестування – надіслати запит на отримання інвайту можна на сайті сервісу, plus.google.com.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Google запустив соціальний сервіс

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014