Галичина.Інфо

IBM створила нову технологію комп'ютерної пам'яті

IBM створила нову технологію комп'ютерної пам'яті Корпорація IBM повідомляє про нову технологію комп'ютерної пам'яті, яка дає змогу створювати чипи SSD, здатні зберігати більше інформації, швидше отримувати до неї доступ, а також автономно зберігати інформацію приблизно у 100 разів довше, ніж сучасні зразки NAND-пам'яті. Існуючі чипи NAND, що використовуються у SSD-накопичувачах дають змогу записувати дані на швидкості до 2 Гбіт/сек. Згідно з даними IBM, нові чипи РСМ-пам'яті або пам'яті Phase Change Memory, здатні зберігати два біти даних на один елемент пам'яті без небезпеки пошкодження даних.

Як і NAND-пам'ять, що використовується у сучасних SSD-накопичувачах, PCM належить до енергонезалежної пам'яті, тобто вона здатна зберігати інформацію навіть після того, як на чип перестав подаватися електричний струм. Однак на відміну від сучасної NAND-пам'яті, РСМ-чипи не вимагають попереднього видалення інформації перед записом нових даних. Цей цикл, відомий як цикл видалення-запису, обов'язковий для NAND. Він є і причиною зниження продуктивності і згодом більшого спрацювання пам'яті. Сучасні споживчі зразки SSD допускають 5-10 тисяч циклів, корпоративні - до 100 тисяч. РСМ-пам'ять дає змогу зберігати інформацію до 5 млн циклів перезапису. За словами інженерів з цюріхської лабораторії IBM, розробка стійкіших чипів пам'яті - це вимога ринку. Зі зростанням популярності SSD у серверах, що працюють на транзакційних операціях або у хмарних сервісах, вимоги до циклів перезапису значно зростають і навіть 100 тисяч циклів перезапису даних - це вже мало.

Рекомендовано до перегляду:

» » » IBM створила нову технологію комп'ютерної пам'яті

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014