Галичина.Інфо

У центрі Львова вулиці замощують бруківкою

У центрі Львова вулиці замощують бруківкою Вулиці центральної частини Львова повертають до їхнього історичного вигляду: підрядники знімають шар асфальту та проїжджу частину замощують бруківкою. Про це 1 липня на брифінгу повідомив головний спеціаліст відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Ігор Мельник.

Зокрема, таку «процедуру» провели на вул. Скельній (вартість робіт 97 тис. грн), вул. Грушевського (86 тис грн), частково на вул. Зеленій (100 тис. грн) та на вул. Вороного.

Нині замощують на площі Старий Ринок. Тут мають покласти близько 1050 кв м бруківки, яку взяли з вул. Городоцької. Працівники ШРП Галицького району почали роботу минулої суботи і обіцяють закінчити – до 1 серпня цього року. Вартість робіт – 370 тис. грн.

«Бруківку взяли з тих ділянок, де буде плиточне покриття. Старий Ринок облаштують цією бруківкою від вул. Чорноморської до виходу на вул. Б.Хмельницького, вул. Пильникарську, вул. Ужгородську», - зазначив Ігор Мельник.

За його словами, на вул. Пильникарській кластимуть колотий камінь, та мозаїку, яку вилучили під час ремонтних робіт на вул. Стрийській та вул. Кульпарківській.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У центрі Львова вулиці замощують бруківкою

топ

  Цей день в історії.
  7 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014