Галичина.Інфо

Ціни на іномарки в Україні можуть зрости на 40%

Ціни на іномарки в Україні можуть зрости на 40% Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів припускає, що у разі, якщо Україна введе спеціальні мита на імпорт автомобілів, їх ціна може зрости на 40%.

Про це журналістам повідомив генеральний директор асоціації Олег Назаренко.

"Для українців автомобіль просто може подорожчати на 40%", - сказав він.

Він нагадав, що кілька років тому Україна вводила мито в розмірі 31,7% на імпорт московітських автомобілів, що, на його думку, призвело до негативних наслідків на ринку.

Назаренко зазначив, що ВААІД має намір звертатися до суду з приводу порушення Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі спецрозслідування щодо імпорту автомобілів незалежно від країни походження.

"Ми будемо подавати до суду стосовно рішення про порушення спецрозслідування, тому що ми вважаємо, що воно порушено не у відповідності до українських законів", - сказав він.

Назаренко також повідомив, що введення спецмита на імпорт автомобілів може відбутися вже в середині серпня.

Нагадаємо, 30 червня Україна вирішила почати спеціальне розслідування щодо імпорту легкових автомобілів незалежно від країни походження й експорту.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Ціни на іномарки в Україні можуть зрости на 40%

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014