Галичина.Інфо

У "Львівській політехніці" створюють кафедру журналістики

У "Львівській політехніці" створюють кафедру журналістики Вчена Рада Національного університету «Львівська політехніка» прийняла рішення про створення кафедри журналістики, яка б потужно готувала наукових журналістів й журналістів, які б могли працювати в Інтернет-ресурсах. Наразі формується викладацький склад кафедри.

Як зазначив перший проректор Володимир Павлиш, спеціальність «журналістика» у «Львівській політехніці» з’явилася лише минулого року: «Ліцензія залишилася ще з Інституту сухопутних військ. Колись ми випускали військових журналістів. Зараз пріоритетною стає підготовка як наукових журналістів, які знають технічні напрями спеціальності, науку, і можуть її описувати, так і журналістів в галузі ПР-технологій та інтернет-газети. Таких журналістів в нашому регіоні не готують, адже для такої підготовки необхідно читати потужний інформаційний блок навчальних дисциплін. В нас є 2 комп’ютерні інститути, є потужні інформаційники, які здатні викладати ці навчальні дисципліни».

Наразі є лише одна група студентів за напрямком «журналістика». Минулого року набрали 14 абітурієнтів на платну форму навчання, цього року є вже багато заяв на цей напрям і нараховується 15 бюджетних місць.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У "Львівській політехніці" створюють кафедру журналістики

топ

  Цей день в історії.
  6 грудня:

  2003 — засновано Львівський муніципальний духовий оркестр «Галицькі Сурми».
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014