Галичина.Інфо

В Україні побувала делегація Угорської Греко-Католицької Церкви

В Україні побувала делегація Угорської Греко-Католицької Церкви Офіційна делегація Угорської Греко-Католицької Церкви відвідала Україну минулого тижня в рамках приготування до святкування 100-ліття єпархії Хайдудорога, яке відбудеться у 2012 році. До складу делегації увійшли два єпископи, зокрема, Глава Угорської Греко-Католицької Церкви Фюлеп Кочіш, а також священики з родинами.

Після відвідин Львова та Унева представники Угорської Греко-Католицької Церкви приїхали до Києва, де 15 липня побували в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ.

Супроводжував гостей владика Богдан (Дзюрах), секретар Синоду єпископів УГКЦ, який розповів про історію цієї Церкви.

Як повідомляє сайт УГКЦ, особливе зацікавлення у гостей викликала розповідь про період переслідувань цієї Церкви в минулому столітті, зокрема, життєвий подвиг отця Омеляна Ковча, який проголошений покровителем душпастирів УГКЦ.

«Владики з Угорщини запросили нас взяти участь в ювілейних святкуваннях наступного року, а я, зі свого боку, запросив їх на посвячення Патріаршого собору, запланованого на 2013 рік. Ми мусимо пам'ятати, що Церква в Угорщині є сестрою нашої Церкви, тому ці зв'язки є для нас надзвичайно важливими», - зазначає владика Богдан (Дзюрах).

Угорська Греко-Католицька Церква складається з єпархії Хайдудорога (утворена 8 червня 1912 року), що входить до митрополії Естергом-Будапешт, і Апостольського екзархату Мішкольца. Богослужіння у всіх парафіях ведеться угорською мовою. Є духовна семінарія в Ньїредьхаза. За інформацією Annuario Pontificio, станом на 2007 рік Хайдудорозька єпархія налічувала 146 парафій, 227 священиків і близько 270 тисяч вірян; в екзархаті Мішкольца - 30 парафій, 38 священиків і близько 20 тисяч вірян. Таким чином загальна чисельність парафіян - близько 290 000 осіб. 2 травня 2008 року Главою Церкви був обраний єпископ Фюлеп Кочіш.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Україні побувала делегація Угорської Греко-Католицької Церкви

топ

  Цей день в історії.
  25 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014