Галичина.Інфо

На фестивалі "Тустань" покажуть лазерне шоу

На фестивалі "Тустань" покажуть лазерне шоу Фестиваль Галицької середньовічної культури «Ту Стань!» змінює час проведення. Замість традиційних дат на початку вересня цього року дійство відбуватиметься на місяць раніше – 5, 6 та 7 серпня.

Як повідомили організатори фестивалю, який цього року відбудеться вже вшосте, його програма буде не менш насиченою, ніж у попередні роки. Біля підніжжя древньої Тустанської фортеці відтворюватимуть добу Середньовіччя – від лицарських боїв до побуту і танців. Військовій реконструкції буде присвячено всю п’ятницю, 5 серпня. У цей день планується відтворення протистояння двох ворогуючих таборів: русичі проти європейців і татар IX-XIII століть. Окрім того, вже традиційно протягом всіх трьох днів відбуватимуться концерти музикантів та гуртів, майстер-класи ремесел та танцю, діятимуть спеціальні ігрові майданчики, де кожен зможе спробувати свої сили у стрільбі з лука, боротьбі з мечем тощо.

Особливим пунктом цьогорічного фесту стане і лазерне шоу, яке проектуватимуть на скелю та ліс. Його автори, львівська компанія «Тех-Арт», променем спробує розповісти історію Тустані, звитяги її воїнів та чому символом фортеці є птах. Своєрідну репетицію дійства можна було побачити під Урицькими скелями у червні цього року на фестивалі «Героїчна Тустань».

Рекомендовано до перегляду:

» » » На фестивалі "Тустань" покажуть лазерне шоу

топ

  Цей день в історії.
  7 липня:

  1572 — Зі смертю короля Речі Посполитої Сигізмунда II перервалась чоловіча лінія династії Ягеллонів, що правила Польщею і Литвою з 1386 року.

  1940 — у Львові відкрито Літературно-меморіальний музей Івана Франка.

  1988 — у Львові, біля пам’ятника Івану Франку відбувся мітинг, у якому взяло участь близько 20 тисяч осіб, де було оголошено про створення Демократичного фронту сприяння перебудові, ядром якого стали всі неформальні об’єднання Львова.

  1994 - в Івано-Франківську проходив Світовий конгрес Союзу українок.

  1994 - в Одесі відбулася Міжнародна конференція освітян України й Канади.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014