Галичина.Інфо

Близько 1400 військових беруть участь в «Репід Трайдент-2011»

Близько 1400 військових беруть участь в «Репід Трайдент-2011» 25 липня відразу після завершення офіційної церемонії відкриття українсько-американських тактичних військових навчань «Репід Трайдент-2011», підрозділи країн-учасниць почали практичні заняття на території Міжнародного центру міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон) на Львівщині.

Зокрема, у цей день було здійснено 60 стрибків з парашутом з гелікоптера Мі-8, повідомили в прес-групі навчань «Репід Трайдент - 2011».

У десантуванні взяв участь підрозділ канадських парашутистів, серед яких 28 солдатів і три офіцери. Разом із ними як інструктори здійснили стрибок 12 військовослужбовців 80 окремого аеромобільного полку.

На інших навчальних ділянках відбулися заняття із контролювання місцевості, у яких взяли участь два взводи військовослужбовців ЗС великої Британії. Військовослужбовці з Молдавії відпрацьовували питання несення служби на КПП. А солдати та офіцери української інженерно-саперної роти тренувались у застосуванні зброї.

Двотижневе навчання “Репід Трайдент – 2011”є найбільшим заходом міжнародного військового співробітництва у поточному році. Приймаючою стороною та організаторами є Сухопутні війська Збройних Сил України.

Разом із українськими військовими у навчанні беруть участь близько 1400 військовослужбовців. Найбільша група – українська. Загалом у проведенні та забезпеченні “Репід Трайдент – 2011” задіяні 745 українських солдат і офіцерів з частин 8-го та 13-го армійських корпусів Сухопутних військ ЗС України.

Серед іноземних представників найбільша група від армії США ­– 362 військовослужбовці. Другий за кількістю іноземний підрозділ – від Збройних сил Молдови – 99 військовослужбовців. Щодо інших держав-учасниць навчання, то в Україну також прибули 80 військових від Збройних сил Великої Британії, 47 – від ЗС Сербії, 35 – від ЗС Польщі, 34 – від ЗС Канади, 20 – від ЗС Білорусі. Усі вони братимуть участь у практичному проведенні багатонаціональної аеромобільної операції.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Близько 1400 військових беруть участь в «Репід Трайдент-2011»

топ

  Цей день в історії.
  12 грудня:

  2004 — помер Василик Павло Якимович, єпископ Української греко-католицької церкви.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014