Галичина.Інфо

У Львові відкриється виставка "котЄ"

У Львові відкриється виставка "котЄ" Впродовж серпня кав'ярня-галерея "Штука" запрошує оглянути виставку живопису Віталія Дмитрука "котЄ". Відкриття виставки відбудеться 1 серпня о 18:00 у кав'ярні-галереї "Штука" за адресою: Львів, вул. Котлярська, 8 (бічна вул. Шпитальної).

«Хотілося б знати, що в котах так притягує людей? Розумні? Милі та зворушливі? Але часто ліниві, хитрі, із гіпнотичними очима, які, схоже, таки мають щось інопланетне. А що у їх образах бачить автор?», – зазначають в галереї.

Сам художник так охарактеризував свої роботи: "Це інфантильний проект космічного живопису, своєрідна інтерпретація людини, серія символічних амбітних образів... І до того ж, як можна не любити котів?".

Віталій Дмитрук народився та виріс у невеличкому містечку у Тернопільській області. Навчався у ЛНАМ, а тепер займається живописом, фотографією та відеоартом.

З 2005-го учасник близько двадцяти колективних виставок. У квітні цього року відбувся перший персональний проект «ГРОТЕСК» (кафе «Лівий берег», Львів).

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкриється виставка "котЄ"

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014