Галичина.Інфо

У Коломиї спорудять першу біоенергетичну установку, що використовуватиме кукурудзу

У Коломиї спорудять першу біоенергетичну установку, що використовуватиме кукурудзу Минулого тижня сесія Коломийської міської ради прийняла рішення про надання в оренду львівському ТзОВ «Західноукраїнські газові технології» шестигектарної земельної ділянки для спорудження біоенергетичного підприємства, яке використовуватиме кукурудзяну біомасу для одержання теплової та електричної енергії.

Біоенергетичну установку європейського взірця фірма змонтує у промисловій зоні міста, і це, на думку керівництва Коломиї та підприємців-інвесторів, може урухомити розвиток супутньої господарської інфраструктури та реанімувати вже існуючі промислові потужності міста.

«Вартість проекту не така вже й колосальна — 650 тис. євро. Але якщо, окрім власне біоенергетичної установки, врахувати всю виробничу структуру проекту, то суму можна подвоїти — понад мільйон євро, — каже міський голова Коломиї ігор Слюзар, — Запровадження таких біоенергетичних заводів різноманітної модифікації в Європі вже нікого не здивує. Наприклад, лише в Німеччині їх майже 90. Ви знаєте, що державна програма передбачає в Україні до 1 січня 2014 року не менше 10% виробництва електроенергії і теплової перевести на альтернативні джерела».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Коломиї спорудять першу біоенергетичну установку, що використовуватиме кукурудзу

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014