Галичина.Інфо

УГКЦ виклала аудіоверсію послань Йосифа Сліпого в Інтернеті

УГКЦ виклала аудіоверсію послань Йосифа Сліпого в Інтернеті Півторагодинний аудіозапис послання до нащадків, яке протягом 11 років писав патріарх Йосип Сліпий, можна вільно скачати з Інтернету. Аудіоверсію „Заповіту" зробили на замовлення греко-католицької церкви. Файл виставили на сайті Тернопільсько-Зборівської єпархії.

"Перш за все, така версія „Заповіту" розрахована для молодої людини, яка зараз користується Інтернетом. Плануємо найближчим часом випустити диски з цим записом. Кожен зможе включити його в машині, і їдучи слухати слова Патріарха Йосипа, задуматись", — розповів Голова фундації „Справа Патріарха Йосипа" отець Андрій Романків.

Текст послання доручили начитати тернопільському письменнику 63-річному Олегу Герману. В результаті книга на 50 сторінок переродилася на 83-хвилинний запис.

Нагадаємо, наступного року в Україні відзначатимуть 120 річницю з дня народження Йосипа Сліпого. В Тернопільсько-Зборівській єпархії кажуть, що проситимуть міську раду посмертно визнати патріарха почесним мешканцем міста Тернопіль.

Патріарх народився на Тернопільщині. Вчився і жив у Львові. Послання, яке сучасники перевели в аудіо-формат, він писав в віці 80-90 років, перебуваючи в Римі. Там і помер у 1984 році. Через вісім років був перепохований до Львова.

Рекомендовано до перегляду:

» » » УГКЦ виклала аудіоверсію послань Йосифа Сліпого в Інтернеті

топ

  Цей день в історії.
  5 липня:

  1919 - Є.Петрушевич на вимогу С.Петлюри звільнив з посади головнокомандувача Галицької армії генерала О.Грекова і призначив генерала М.Тарнавського, начальником штабу став полковник А.Шаманек.

  1941 - у Кракові німецькою поліцією заарештований і депортований до Берліна С.Бандера. Потім він утримувався під домашнім арештом.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014