Галичина.Інфо

УГКЦ виклала аудіоверсію послань Йосифа Сліпого в Інтернеті

УГКЦ виклала аудіоверсію послань Йосифа Сліпого в Інтернеті Півторагодинний аудіозапис послання до нащадків, яке протягом 11 років писав патріарх Йосип Сліпий, можна вільно скачати з Інтернету. Аудіоверсію „Заповіту" зробили на замовлення греко-католицької церкви. Файл виставили на сайті Тернопільсько-Зборівської єпархії.

"Перш за все, така версія „Заповіту" розрахована для молодої людини, яка зараз користується Інтернетом. Плануємо найближчим часом випустити диски з цим записом. Кожен зможе включити його в машині, і їдучи слухати слова Патріарха Йосипа, задуматись", — розповів Голова фундації „Справа Патріарха Йосипа" отець Андрій Романків.

Текст послання доручили начитати тернопільському письменнику 63-річному Олегу Герману. В результаті книга на 50 сторінок переродилася на 83-хвилинний запис.

Нагадаємо, наступного року в Україні відзначатимуть 120 річницю з дня народження Йосипа Сліпого. В Тернопільсько-Зборівській єпархії кажуть, що проситимуть міську раду посмертно визнати патріарха почесним мешканцем міста Тернопіль.

Патріарх народився на Тернопільщині. Вчився і жив у Львові. Послання, яке сучасники перевели в аудіо-формат, він писав в віці 80-90 років, перебуваючи в Римі. Там і помер у 1984 році. Через вісім років був перепохований до Львова.

Рекомендовано до перегляду:

» » » УГКЦ виклала аудіоверсію послань Йосифа Сліпого в Інтернеті

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014