Галичина.Інфо

Програма фестивалю "Богданові звитяги"

Програма фестивалю "Богданові звитяги"

ПРОГРАМА

Перший день - 30 липня 2011 р. (субота)


09.00 – 11.00 – заїзд та розміщення учасників козацьких організацій, гостей.
10.00 – виїзд представників ЗМІ від Львівської ОДА (контактний тел.0679498568);
11.00 – початок роботи ярмарок, майстер-класів, виставок виробів народних майстрів.
13.00 – прес-конференція для ЗМІ з місця проведення фестивалю.
* Майданчик творчості для дітей: майстер-класи, лотерея та інше.

Велика сцена
12.00 – 13.30 – виступи художніх колективів району, області.
13.30 – 15.00 – марш-паради козацьких організацій, їх представлення.
15.00 – святковий молебен.
15.30 – 16.00 – виступи художніх колективів області.
16.00 – 18.30 – налаштування апаратури.
18.30 – концертна програма відомих гуртів України:
- гурт «Кожному своє»;
- Олеся Киричук;
- заслужений артист України Андрій Заліско;
- Богдан Цісінський ;
- Лілія Ваврін;
- ватага «Дзвони Сонця»;
- гурт «Мандри»

23.15 - лазерне шоу.
23.30 – 01.00 – запальна нічна дискотека.

Мала сцена
12.00 – 15.00 – показові виступи, тренування та майстер – клас бойового козацького мистецтва, ігри, забави, лотерея для дітей.
16.00-18.30 – виступи художніх колективів району, області.
18.30-22.00 – презентація одягу МАМ м. Комарно, ігри, забави для дорослих, пивний конкурс, караоке.

Другий день - 31 липня 2011 р (неділя)


10.00 – початок роботи майстер-класів, ярмарок, виставок виробів народних майстрів.
16.00 – прес-конференція для ЗМІ з місця проведення фестивалю.
* Майданчик творчості для дітей: майстер-класи за участю МАМ м. Городка, м. Комарно.

Велика сцена
12.00 – 15.00 – виступи художніх колективів району, області.
15.00 – 16.00 – офіційна частина фестивалю (привітання керівників області, району, гостей).
16.00 – 18.30 – налаштування апаратури.
18.30 – концертна програма відомих гуртів України:
- Володимир Коциловський та гурт «Львівський вояж»;
- дует «Ми – леді»;
- гурт «Ватра»;
- гурт «Лесик Бенд»;
- гурт «Гайдамаки»;

23.20 – феєрверк.
23.30 – 01.00 – запальна нічна дискотека.

Мала сцена
12.00 – 15.00 – показові виступи, тренування та майстер-клас бойового козацького мистецтва, ігри, забави, лотерея для дітей.
16.00-18.30 – виступи художніх колективів району, області.
18.30-21.00 – презентація одягу МАМ м. Комарно, ігри, забави для дорослих.
21.00-21.30 – пивний конкурс.
22.00-23.00 – караоке.

А також кожного дня:
– Українська музика на всій території фестивалю;
– Козацькі забави;
– Конкурс на найкрасивіше та найкумедніше козацьке прізвище;
– Ярмарок виробів народних майстрів;
– Частування смачним медом та справжньою медовухою!
– Майстер-класи з ковальства, вишивки, писанкарства, трипільської кераміки, виготовлення іграшок та прикрас;
– Байк-шоу
– “Як козаки куліш варили” – справжнє магічне дійство варіння козацького кулешу.
– Показові виступи кінно-спортивного клубу;
– Показові виступи авіаційного спортивного клубу;
– Показові виступи вітрильного клубу;
– Показові виступи кікбоксерів;
– Змагання на квадроциклах;

Протягом фестивалю працюватиме виїзна торгівля, будуть відведені місця для таборування учасників, паркування автотранспорту, курсуватимуть додаткові рейси автотранспорту для довезення учасників та гостей до місця проведення фестивалю.

Перелік художніх колективів Львівської області, які братимуть участь у нашому фестивалі
- Оркестр народних інструментів Жидачівського РНД;
- Ансамбль бандуристів “Червона калина” м. Самбір;
- Троїсті музики м. Ходорів;
- Танцювальний ансамбль “Наддністрянка” м. Ходорів;
- Чоловічий вокальний колектив “Діброва” м. Ходорів;
- Ансамбль пісні і музики РНД м.Стрий;
- Чоловічий вокальний гурт РНД м. Золочів;
- Чоловічий вокальний ансамбль м. Дрогобич;
- Чоловічий вокальний ансамбль м. Буськ;
- Вокальні колективи м.Новий Розділ;
- Козацький гурт м. Бібрка;
- Народний ансамбль народної пісні та музики “Соколи” м. Мостиська;
- Ансамбль народної пісні і музики «Бачівчанка» м. Перемишляни;
- Віра Манько – Тарабас м.Яворів;
- Танцювальна студія “Торро” м. Городок;
- Заслужений артист України Остап Стахів м. Львів;
- Арт-студія “Жайвір” м. Львів;
- Віктор Копоть - переможець фестивалю авторської пісні “Сьома струна”;
- Капела бандуристів “Карпати” м. Львів;

Художні колективи Городоччини
- Чоловічий квартет “Соколи” с. Суховоля;
- Танцювальний колектив “Мрія” с. Суховоля;
- Чоловічий вокальний ансамбль “Явір” м. Комарно;
- Танцювальний колектив м. Комарно;
- Троїсті музики с. Малий Любінь;
- Народний чоловічий хор с. Переможне;
- Чоловічий вокальний ансамбль с. Переможне;
- Танцювальний колектив “Любисток” с. Братковичі;
- Вокальний ансамбль “Братківчани” с. Братковичі;
- Вокально-інструментальний ансамбль “Дух часу” с. Монастирець;
- Дитячий вокальний ансамбль “Козачата” с. Керниця;
- Фольклорний колектив “Краяни” с. Черляни;
- Вокальний чоловічий ансамбль с. Путятичі;
- Ансамбль народних інструментів с. Підзвіринець;
- Танцювальний колектив “Барвінок” с. Завидовичі;
- Музично-вокальний ансамбль смт. Великий Любінь;
- Зразковий ансамбль танцю “Соняшник” смт. Великий Любінь;
- Троїсті музики смт. Великий Любінь;
- Вокальний дует сестер Яценко с. Градівка;
- Ансамбль бандуристів викладачів Городоцької ДМШ;
- Чоловічий октет ”Передзвін” м. Городок;
- Вокальний жіночий ансамбль “Берегиня” м. Городок;
- Танцювальний ансамбль “Галичина” м. Городок;
- Ансамбль народної музики “Промінь” м. Городок;
- Зразковий ансамбль танцю “Росинка” м. Городок;
- Дует сестер Бабкевич м. Городок;
- Ватага ”Дзвони сонця” м. Городок.

Перелік майстер-класів Городоцької МАМ ім. Петра Андрусіва
- Образотворче мистецтво
- Пластичне моделювання
- Малюнок на склі
- Писанкарство
- Бісероплетіння
- Художня обробка дерева

Виставки творчих робіт вихованців Городоцької МАМ ім. Петра Андрусіва
- Гурток “Малюнок на склі”: декоративний розпис по склу (вази, тарілки, пляшки, виготовлення листівок)
- Гурток “Народні промисли”: писанкарство, бісероплетіння (гардани, комірці, писанки, ткацтво)
- Гурток “Художня обробка деревини”: випалювання (картини, сувеніри, медальйони)
- Гурток “Художній вітраж”: сувеніри, підсвічники, підставки, картини, вітражі
- Гурток “Пластичне моделювання”: сувеніри, медалі, емблеми фестивалю
- Гурток “Ужиткове мистецтво”: вишивка стрічками, картини, сувеніри, прикраси на козацьку тематику, ляльки мотанки
- Гурток “В”язання”: сувеніри, ляльки мотанки, емблема.

Виставки творчих робіт вихованців Комарнівської МАМ
- Образотворче мистецтво
- Художні вироби із бісеру
- Художня обробка деревини
- Художня кераміка
- Мала пластика
- Художнє в”язання
- Художня вишивка
- Витинанка
- Художнє моделювання одягу
- Живопис на склі

Рекомендовано до перегляду:

» » » Програма фестивалю "Богданові звитяги"

Цей день в історії.
18 листопада:

1847 — народився Володимир Навроцький, Галицький вчений-економіст, статистик i публіцист.

1859 — народився Кость Левицький, Галицький правознавець, історик, письменник, перекладач, голова Державного секретаріату ЗУНР, засновник і голова Національної Ради у Львові.

1885 — помер Євген Желехівський, Галицький лексикограф, фольклорист, громадський діяч, творець правопису «желехівки».

1886 — народилася Софія Альбіновська-Мінкевич, Галицька художниця, майстриня малярства та графіки.

1935 — розпочався Варшавський процес над групою членів ОУН.

1969 — помер Степан Ванчицький, Лемківський суспільний діяч, журналіст.

2005 — Сенат США скасував обмежувальну зовнішньоторгівельну поправку Джексона-Вейніка для України.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014