Галичина.Інфо

Братам Шептицьким відкрили пам’ятник на Львівщині

Братам Шептицьким відкрили пам’ятник на Львівщині 29 липня відбулося урочисте відкриття пам’ятника братам Шептицьким – Митрополиту Андрею та Блаженному Климентію у їх родинному селі Прилбичі Яворівського району Львівщини біля новозбудованого собору Пресвятої Богородиці (УГКЦ).

Відкриття та освячення пам’ятника братам Шептицьким відбулося у символічний день – річницю Дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Освячення пам’ятника відбулося після Архієрейської Служби Божої за участі Владики Ігоря Возняка та близько ста священнослужителів УГКЦ.

Як розповів скульптор Василь Гоголь, пам’ятник зроблено у вигляді піраміди, попереду якої сидять брати Шептицькі у рясах. Пам’ятник, заввишки майже 4 метри, розміщується на площі близько 16 метрів квадратних. Він зроблений із натурального каменю вапняку і важить понад 40 тонн.

Вартість спорудження пам’ятника Митрополитові Андрею та Блаженному Климентію Шептицьким у селі Прилбичі становить близько півмільйона гривень. Проект фінансово та організаційно підтримав народний депутат України Петро Писарчук.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Братам Шептицьким відкрили пам’ятник на Львівщині

топ

  Цей день в історії.
  16 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014