Галичина.Інфо

На Львівщині підприємство оштрафували за неправдиву рекламу в Інтернеті

На Львівщині підприємство оштрафували за неправдиву рекламу в Інтернеті Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України притягнуло ПП «Рабмер» до відповідальності за поширення в мережі Інтернет оманливої реклами. Відділення оштрафувало ПП «Рабмер» на 17 тис. грн за використання неправдивої інформації щодо періоду діяльності підприємства на ринку послуг із безтраншейної санації трубопроводів.

Зокрема, суб’єкт господарювання на власному веб-сайті rabmer.com.ua розмістив інформацію з акцентом на багаторічному досвіді у виконанні зазначених робіт у 2003-2005 рр. Насправді ж ПП «Рабмер» було створене лише у 2008 році і не обслуговувало споживачів у вказаний період.
Крім того, фахівці відділення виявили, що такі послуги надавала австрійська компанія «Rabmer Holding GmbH», представництвом якої в Україні є ТОВ «Рабмер-Україна», засноване у 2002 році.

У зв’язку з цим відділення зобов’язало відповідача припинити порушення, оскільки поширювана інформація може ввести споживачів в оману. Зі свого боку, підприємство на засіданні адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Комітету визнало факт вчиненого порушення, зобов’язалося припинити неправомірні дії та сплатити штраф до державного бюджету.

Додамо, ТОВ «Рабмер-Україна» та ПП «Рабмер» зареєстровані в місті Самборі (Львівська обл.) та конкурують між собою на одному ринку.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині підприємство оштрафували за неправдиву рекламу в Інтернеті

топ

  Цей день в історії.
  24 вересня:

  1894 — народився Роман Купчинський, Галицький поет, прозаїк, журналіст, композитор, критик, громадський діяч.

  1942 - Генерал-губернатор Г.Франк видав дикрет Декрет про створення Інституту ім. Шевченка у Львові. Зазначалося, що “інститут засновується з метою розвитку і підпорядкування наукових дослідів у галузі українознавства”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014