Галичина.Інфо

У Львові обговорять розвиток українського жіночого руху

У Львові обговорять розвиток українського жіночого руху У Львові стартував перший Міжнародний форум українських жіночих організацій. 18-19 серпня в його межах в актовій залі Головного корпусу НУ «Львівська Політехніка» відбуватиметься Міжнародна науково-практична конференція «Український жіночий рух у сучасному світовому та українському вимірі».

Про це 17 серпня під час прес-конференції повідомила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська.

І.Ключковська поінформувала, що така подія відбувається вперше в Україні і саме у Львові. Це стало можливим завдяки тому, що МІОК уже віддавна співпрацює із Світовою федерацією українських жіночих організацій, що об’єднує 28 громадських організацій у 17 країнах світу. Крім представниць СВУЖО у міжнародній конференції візьмуть участь представниці жіночих громадських організацій України, які працюють на демократичних засадах.

І.Ключковська зазначила: «Обговорюватимуться найрізноманітніші питання, що стосуються українського жіночого руху: освіта, бо вважаємо, що це – основа збереження ідентичності українця за кордоном, збереження і розвиток культури, пам’яті, гендерні питання». За її словами, головним завданням конференції є почути один одного і побачити шляхи консолідації жіночого українського руху, способи співпраці і взаємодопомоги. «Досвід СФУЖО показує, що на консолідованій основі, на спільній платформі можлива реалізація найсміливіших проектів. Це – модель і зразок співпраці жінок на єдиній платформі. Тим часом в Україні маємо чи не 120 жіночих організацій, як політичних партій. Жінки, якщо хочуть відстоювати свій інтерес, мають стояти на спільній платформі, тоді й буде результат», - прокоментувала вона.

Своєю чергою перша заступниця голови СВУЖО з Канади Ольга Даниляк наголосила на тому, що СВУЖО не хоче накидати свої моделі роботи, і вважає подію – першим діалогом з українськими жіночими організаціями, в ході якого й мають бути з’ясовані найважливіші потреби для співпраці і шляхи її реалізації.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові обговорять розвиток українського жіночого руху

топ

  Цей день в історії.
  1 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014