Галичина.Інфо

У Львові відкривають «жіночу» виставку

У Львові відкривають «жіночу» виставку 16 серпня у виставковому залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відкриється виставка «Осяги українських жіночих організацій в Україні і світі».

На виставці буде представлено твори декоративно-прикладного мистецтва, відео-, аудіо матеріали, книги, які творять представниці громадських організацій українок в Україні і світі. Про це під час прес-конференції повідомила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська.

І.Ключковська зазначила, що виставка є першим заходом Міжнародного форуму українських громадських організацій, що триватиме до 19 серпня. Вперше в Україні, і саме у Львові на форум з’їжджаються представниці українських жіночих організацій з 20 країн світу та всіх областей України», - повідомила вона.

Директор Інституту прокоментувала: «На виставці представлене зокрема бісероплетіння, вишивка, гобелени українських майстринь. Зараз чуються застереження багато людей, у тому числі відомих політиків, що досить нам вишивати, плести, ткати. Я категорично відкидаю це. Згадувані майстерності - маленькі елементи нашої тотожності, бо ще є мова, звичаї, культурні традиції. Це - те, що відрізняє нас від усіх у світі. Я переконана, що ми будемо ефективними лише тоді, коли будемо наші сучасні і потрібні проекти, які є в включені у світовий контекст, розвивати на національній основі».

За її словами, ця виставка, організована заступником голови Союзу українок України Ростиславою Федак, є символічним посланням. «Ми хотіли показати: так ми йдемо сучасними шляхами, але лише на українській національній основі», - резюмувала І.Ключковська.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкривають «жіночу» виставку

топ

  Цей день в історії.
  1 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014