Галичина.Інфо

У Львові вчетверте організують школу перфомансу

У Львові вчетверте організують школу перфомансу Четвертий рік поспіль із 28 серпня до 4 вересня у Львові відбудуться потужні фестивалі сучасного мистецтва «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові. Школа перфомансу». Програма фестивалю буде підсилена презентаціями нових авторських проектів. Вхід на всі акції – вільний.

Як повідомили організатори, дні мистецтва перфоманс у Львові. Школа перфомансу – це перший та, наразі, єдиний щорічний фестиваль мистецтва перфомансу у Львові та в Україні. Він поєднує зустрічі з митцями, лекції, відеопокази та, власне, виконання перфомансів, авторами яких є відомі та знані майстри, а також молода та цікава генерація перфомерів. За час існування фестивалю куратори запрошували до участі перфомерів з України, Польщі, Литви, Білорусі, Ізраїлю, Австрії, Швейцарії.

Цього року, як куратор, до проекту «Дні мистецтва перфоманс» долучається Тамар Рабан з Ізраїлю, разом з котрою на фестиваль приїдуть відомі ізраїльські перфомери Яаків Хейфец, Бені Корі та Кінерет Макс. Поза тим, фестиваль очікує на участь молодих перфомерів із Польщі -Йоанна Оґроднік, Сильвестр П`ясецький, Міхал Д`яковский, радикальних мистців з Московії Александра Шабурова та В`ячеслава Мізіна (арт-група «Сініє носи»). Україну на цьому фестивалі представлять Влодко Кауфман, Мирослав Вайда, Михайло Барабаш, Володимир Топій та Василь Бажай.

Єдина в Україні «Школа перфомансу» проходить з ініціативи та під керівництвом авторитетного польського перфомера Януша Балдиґи. На його запрошення лекції читають провідні теоретики історії перфомансу: 2009 р. ― швейцарська дослідниця перфомансу, професор Базельської академії мистецтв Сибіл Омлін, 2010 р. ― майстриня перфомансу та аналітик сучасного мистецтва з Австрії Барбара Штурм. Тема тогорічної «Школи»: «Межі простору — мистецтво подолання кордонів».

Як і кожного року, по завершенні навчання учасники продемонструють свої перфоманси. «Школа перфомансу» викликає ажіотаж серед студентів мистецьких навчальних закладів цілої країни, адже навчання у «Школі» досі залишається єдиним шансом оволодіти цим видом мистецтва. Минулого року «Школу» відвідало більше 40 «учнів» зі Львова, Тернополя, Чернігова, Харкова та Києва.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вчетверте організують школу перфомансу

топ

  Цей день в історії.
  4 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014