Галичина.Інфо

У Львові відкрили відділення інтенсивної терапії

У Львові відкрили відділення інтенсивної терапії Участь у відкритті взяли заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов, голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк та начальник головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА Сергій Федоренко.

«Відділ стане ознакою початку великих змін на краще», - наголосив Цимбалюк, повідомивши також про намір до сторіччя Львівської обласної лікарні 29 грудня 2012 року «відновити все те, що було збудовано нашими предками». Голова Львівської ОДА також вручив персоналу лікарні медичні апарати і відзначив, що минулого року у львівській обласній інфекційній лікарні лікувалися близько 10 тис. пацієнтів, половина з яких – діти. На брифінгу після відкриття лікарні Михайло Цимбалюк сказав, що ця лікарня є дуже важливою, адже в ній лікуються не тільки львів’яни, а й мешканці області та додав, що в медичній галузі на Львівщині слід працювати на перспективу, враховуючи підготовку в рамках проекту «Олімпійська надія – 2022».

Своєю чергою заступник міністра охорони здоров’я зазначив, що відкриття відділу інтенсивної терапії в інфекційні лікарні трапляється не так часто. Він висловив сподівання, що ця апаратура рятуватиме життя і побажав лікарям менше пацієнтів і більше профілактичної роботи.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкрили відділення інтенсивної терапії

топ

  Цей день в історії.
  14 серпня:

  1385 — укладено Кревську унію — угоду між Польщею і Великим князівством Литовським, що передбачала об\'єднання цих країн в єдину державу.

  1914 — народився Роман Лиско, священик УГКЦ.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014