Галичина.Інфо

Президент України проігнорував українську діаспору

Президент України проігнорував українську діаспору Президент Віктор Янукович не прийшов на Всесвітній форум українців, а його звернення, зачитане міністром закордонних справ Костянтином Грищенком, учасники форуму зустріли вигуками "Ганьба!".

Віктор Янукович мав бути почесним гостем Всесвітного форуму, і, як раніше сказав в інтерв'ю BBC.ua голова президії Української всесвітньої координаційної ради Дмитро Павличко, очікувалося, що президент виголосить промову на зібранні. Однак, на форум прийшли міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, міністр культури Михайло Кулиняк та радник президента Ганна Герман. Участь у форумі беруть перший президент Леонід Кравчук, депутати парламенту та представники регіональної влади.

Президент Світового конгресу українців Євген Чолій закликав президент Віктора Януковича звільнити міністра освіти Дмитра Табачника.
Про це він заявив в ході 5 Всесвітнього форуму українців. "Закликаю владу далі не погіршувати ситуацію, а, навпаки, прислухатися до голосу світової спільноти і припинити повертати Україну до авторитарної системи управління і радянського минулого, а також звільнити з посади міністра освіти Дмитра Табачника", - сказав він.

Таку ж думку висловив глава Української всесвітньої координаційної ради Дмитро Павличко. "Повинен бути нарешті указ про зняття міністра освіти Табачника з посади", - сказав він. На думку Павличка, такий крок президента засвідчив би, що він дійсно є президентом не тільки Україні, але і всіх українців у світі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Президент України проігнорував українську діаспору

топ

  Цей день в історії.
  13 серпня:

  1941 — український батальйон «Нахтігаль» відкликано з фронту та перевезено до Нойгаммера.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014