Галичина.Інфо

У Львові пройде дитячий всеукраїнський турнір з футболу

У Львові пройде дитячий всеукраїнський турнір з футболу 26-28 серпня у Львові відбудеться IV Всеукраїнський турнір з футболу серед дітей 1996 р.н. і молодших «Легенди Спартака». Учасниками турніру будуть дитячі футбольні команди з Вінниці, Ужгорода, Хмельницького, Чернівців, Моршина, Львова та інших міст. Зокрема участь у турнірі візьмуть СДЮСШОР «Нива» м. Вінниця, СДЮСШОР м. Ужгород, «Поділля» Хмельницький, «Буковина» м. Чернівці, ДЮСШ «Верховина», «Скала» м. Моршин, СДЮСШОР «Львів» м. Львів та інші.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, матчі турніру проходитимуть на стадіоні Львівського державного училища фізичної культури за адресою: м. Львів вул. Княгині Ольги, 1.

«Цьогоріч вже вп’яте у нашому місті проводиться турнір «Легенди Спартака». Турнір є досить популярним, в першу чергу, серед молоді, так як участь в ньому беруть учні старших класів шкіл. Цікавий турнір й тим, що учасниками турніру будуть футболісти із різних регіонів країни і юні спортсмени можуть зрівняти свої сили із однолітками з інших міст. Ми радо вітаємо проведення такого турніру, який гуртує, дисциплінує та культурно розвиває нашу молодь. Управління молоді, сім’ї та спорту в свою чергу буде продовжувати щорічне фінансування проведення такого роду турнірів у нашому місті», - зазначив начальник відділу фізичної культури та спорту Віктор Степанюк.

Нагадаємо, у вересні 1939 року у Львові були створені спортивні товариства, котрі вже мали аналоги на сході України, зокрема ФСТ «Спартак». У 1940 році саме спартаківські футболісти виграли всі змагання на Західній Україні, в яких брали участь. Одним з лідерів цієї легендарної команди був Казімеж Гурський, який пізніше з успіхом тренував збірну команду Польщі.

В серпні 1944 року після вигнання з міста німецьких військ у Львові швидко відродилось спортивне життя і знову з'явилась знайома ще перед війною футбольна команда з назвою «Спартак». У 1945 році львів'яни стали володарями перехідного кубка України серед спартаківських команд. Ця перемога переконала міську владу подбати про створення у Львові команди майстрів на базі спортивного товариства «Спартак». За три сезони виступів на всеукраїнській та всерадянській арені спартаківці щороку покращували свої турнірні показники, а в останній рік свого існування були за крок від здобуття путівки до вищої ліги. Лідерами команди «Спартак» тоді були воротар Іван Зуб, захисник Володимир Ханець та Карло Мікльош, нападник Мирослав Турко. Виборовши у 1949 році друге місце в Українській зоні «Б» львівські спартаківці здобули право грати у перехідному турнірі в Ростові-на-Дону, де вибороли єдину путівку до класу найсильніших. Спартаківська команда посіла п'яте місце, і хоча, на думку багатьох фахівців, була перспективною командою у львівському футболі, чомусь взялись за реорганізацію. Функціонерами спорту прийнято помилкове рішення передати спартаківських футболістів до «Динамо». Але оскільки Центральна Рада «Динамо» не виділила Львову коштів на утримання цієї футбольної команди, її було розформовано. Через декілька років група спартаківських футболістів з успіхом виступала за футбольну команду Львівського будинку офіцерів.

Враховуючи вагомі досягнення футболістів львівського «Спартака», ДЮСШ «Верховина» ЛОО ФСТ «Спартак», було вирішено щорічно в серпні місяці у Львові проводити всеукраїнський турнір з футболу серед дітей 1996-97 р.н. «Легенди Спартака».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові пройде дитячий всеукраїнський турнір з футболу

топ

  Цей день в історії.
  16 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014