Галичина.Інфо

Промо: «Львів – «Маленький Париж» (ВІДЕО)

Промо: «Львів – «Маленький Париж» (ВІДЕО) Телеканал Euronews продовжує показ промороликів України до Євро-2012. В рамках промоційної кампанії, яка стартувала в ефірі європейського телеканалу наприкінці серпня, мешканці Європи побачать 7 сюжетів про Україну, які загалом з’являться на екрані 70 разів. Серед рекламних роликів, Інфоцентр «Україна-2012» презентує сюжет про Львів, який європейці часто порівнюють з Парижем.

У відеоролику журналіст Euronews розповідає про місто Лева як історичну та культурну столицю Східної Європи. «Львів не забуває своєї сумної історії. Тут є пам‘ятники, що вшановують жертв Голокосту. Перед Другою Світовою Війною євреї складали третину населення Львова. це близько ста тисяч людей. Нині спільнота нараховує загалом близько 5 тисяч людей», - йдеться у сюжеті.

Місто Лева також зображується як студентський центр. «Тут діють майже 70 вищих навчальних закладів. Студенти почуваються затишно у численних львівських кав‘ярнях, які давно стали символом міста», - розповідає журналіст Euronews.Нагадаємо, 20 серпня 2011 року стартувала основна промокомпанія України до Євро-2012. Вона розпочалася із трансляції сюжету про підготовку України до Євро-2012, що вийшов в ефірі телеканалу Euronews. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомив керівник ДП «Україна-Всесвіт» Нацагентства Євро (Укрєвроінфрапроект) Роман Кожара.

За його словами відеоролик про Євро – перший із 7 сюжетів серії «Ukrainian Life», які були підготовлені для трансляції на Euronews та інших авторитетних світових телересурсах. «Хоча сюжети «Ukrainian Life» - елемент промокампанії до Євро, їхня трансляція приурочена до 20-ї річниці Незалежності України. Ролики розповідають про українську культуру, історію та спадщину, Євро-2012, бізнес та стиль життя українців», - наголосив керівник «Україна-Всесвіт».

Він додав, що кожен із сюжетів триває 4 хвилини. Усі відеоролики перекладені на 11 іноземних мов для трансляції на різних версіях Euronews.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Промо: «Львів – «Маленький Париж» (ВІДЕО)

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014