Галичина.Інфо

Понад 2 млн американців евакуюють через ураган

Понад 2 млн американців евакуюють через ураган У США почалася масштабна евакуація населення у зв’язку з наближенням урагану "Айрін". Щонайменше 2,3 млн жителів Східного узбережжя США будуть найближчим часом евакуйовані.

Зокрема, наказ покинути свої будинки одержали близько 1 млн. осіб у штаті Нью-Джерсі, 315 тис. - в Мериленді, 200 тис. - у Вірджинії і 100 тис. - в Делавері. У Північній Кароліні, яка першою зустріне удар стихії, вже у найближчі години, евакуювалися 300 тис. жителів.

"Схоже, за всю історію США це найбільша кількість жителів, які опинилися в небезпеці через проходження урагану", - заявив професор Державного університету Флориди Джей Бейкер.

Загалом, за оцінками Центру спостереження за ураганами, наслідки проходження "Айрін" відчують на собі близько 65 млн. людей. Очікуються штормові вітри і випадання 10 см опадів.

У Нью-Йорку, над яким надзвичайно потужний циклон може пройти вже в неділю, наказ евакуюватися дістали більш як 270 тис. жителів прибережних районів. Місто може повністю завмерти перед ударом стихії.

Зазвичай багатолюдні парки і пляжі майже порожні, а магазини навпаки заповнені людьми, які прагнуть купити питну воду, консерви і батарейки - найбільш ходові товари в ці дні.

Як повідомлялося раніше, через ураган у США скасовано близько семи тисяч авіарейсів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Понад 2 млн американців евакуюють через ураган

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014