Галичина.Інфо

Білорусь та Україна – одні з найнещасніших країн світу

Білорусь та Україна – одні з найнещасніших країн світу З 1970 року американський економіст Артур Окун, відштовхуючись від рівня безробіття і річної інфляції, складає рейтинг найнещасніших країн світу.

Цьогоріч перше місце у рейтингу нещасних країн посіла Білорусь, у якої навесні гроші знецінилися майже наполовину, а рівень інфляції за перше півріччя 2011 року виріс до 36,2%.

Україна займає у цьому списку десяту позицію (з 38 країн), між Португалією (9-те) і Грецією (11-те), які наразі знаходяться на межі дефолту. Нагадаємо, що у 2009 році через економічну кризу Україна очолила цей список - інфляція у країні в 12,3% виявилася найбільшою у світі.

У хвості списку, тобто найщасливішими країнами, опинились Норвегія і Швейцарія, де рівень інфляції 0% і 0,3% відповідно.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Білорусь та Україна – одні з найнещасніших країн світу

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014