Галичина.Інфо

Найкращі для життя - Австралія та Канада

Найкращі для життя - Австралія та Канада У списку кращих міст для життя Global Liveability Survey, який складається аналітичною компанією Economist Intelligence Unit, вперше за тривалий час змінився лідер - канадський Ванкувер поступився першим рядком австралійському Мельбурну. Друге місце у свіжому рейтингу посів австрійський Відень, а третє - колишній лідер Ванкувер. Далі йдуть канадські Торонто і Калгарі. Шосте місце дісталося Сіднею (Австралія), сьоме - Гельсінкі (Фінляндія), восьме - Перту (Австралія), дев'яте - Аделаїді (Австралія) і десяте - Окленду (Нова Зеландія).

Зі списку випливає, що в десятці найкращих міст світу для життя сім розташовані в Австралії та Канаді. Експерти пов'язують це з низьким рівнем злочинності у цих країнах, невисокою щільністю населення і традиційно високим рівнем життя. Ванкувер втратив лідерство лише через періодичне закриття ключових автомагістралей міста.

Європейські міста слабо представлені на верхніх рядках рейтингу через економічну кризу, що накрила цю частину світу. Столиця Греції Афіни в підсумку опинилася нижче в рейтингу, ніж Сан-Хуан (Пуерто-Ріко) і Монтевідео (Уругвай).
Найгіршими містами для життя, згідно з Global Liveability Survey, визнані Хараре (Зімбабве), Дакка (Бангладеш) і Порт-Морсбі (Папуа-Нова Гвінея).
Зазначимо, що Лондон опинився лише на 53-му рядку рейтингу (усього в ньому - 140 міст), а з американських міст найвище вдалося піднятися Гонолулу (26-е місце).

Рейтинг складався за такими критеріями, як стабільність, охорона здоров'я, культура, навколишнє середовище, освіта та інфраструктура.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Найкращі для життя - Австралія та Канада

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014