Галичина.Інфо

Відсутність щеплень у дітей віком до 3 років не є підставою для їх незарахування у дошкільні навчальні заклади - МОЗ

Відсутність щеплень у дітей віком до 3 років не є підставою для їх незарахування у дошкільні навчальні заклади - МОЗ Міністерство охорони здоров'я України розповсюдило наступну заяву:
На сьогодні батьки, чиї діти віком до 3 років вступають до дошкільних навчальних закладів, стикаються з проблемою незарахування своїх дітей до дитячих садків у зв'язку з відсутністю в них профілактичних щеплень за віком. Це пов'язано з тим, що діти, які йдуть сьогодні в дошкільні навчальні заклади - це діти, чиї батьки потрапили під вплив широкомасштабної антивакцинальної кампанії 2008 року і з особистих міркувань відмовилися на той час від проведення профілактичних щеплень, наголошують у Міністерстві охорони здоров'я України, зазначає прес-служба міністерства.

Відповідно до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому перебуває дитина за медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування в контакті із хворими на інфекційні хвороби або бектеріоносіями, нагадують у МОЗ.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі, якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушеннями установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, за сприятливої епідемічної ситуації, за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.

У разі відсутності даної медичної довідки для дітей, яким не проведені профілактичні щеплення за віком (йдеться про дітей віком до 3 років, які повинні вступити до дитячих садків) у закладі охорони здоров'я, де обстежується дитина, має бути створена імунологічно-щеплювальна комісія, що визначає графік проведення недостатніх щеплень кожній конкретній дитині. Батькам пропонується за певний час все-таки здійснити профілактичні щеплення уже з порушенням календаря щеплень за віком, проте реалізувати право дитини бути здоровою.

Рішення щодо прийому дитини без певного набору щеплень до навчального закладу ухвалюється в кожному окремому випадку керівником освітнього закладу. Батьки попереджаються про те, що за несприятливої епідемічної ситуації дитина без певних щеплень стає загрозою як сама для себе, так і для оточуючих дітей, а тому їм пропонується на період ускладнення епідситуації забрати таку дитину з навчального закладу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Відсутність щеплень у дітей віком до 3 років не є підставою для їх незарахування у дошкільні навчальні заклади - МОЗ

топ

  Цей день в історії.
  14 серпня:

  1385 — укладено Кревську унію — угоду між Польщею і Великим князівством Литовським, що передбачала об\'єднання цих країн в єдину державу.

  1914 — народився Роман Лиско, священик УГКЦ.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014