Галичина.Інфо

Учені створили вірус, що вражає ракові клітини

Учені створили вірус, що вражає ракові клітини Учені створили вірус, який потрапляючи у кров людини, може вражати ракові клітини. Вірус, названий JX-594, вводили добровольцям внутрішньовенно. При цьому у пацієнтів були уражені різні органи. "Внутрішньовенна ін'єкція вірусу потрібна, оскільки дозволяє нам впливати на пухлини по усьому тілу, а не тільки на ті, в які можна уколоти вірус безпосередньо", - пояснив професор Джон Белл з Університету Оттави, який керував експериментом.

Випробування, проведені за участю 23 добровольців з різними типами раку, показали, що вірус здатний вражати лише пухлину, не зачіпаючи здорові тканини. З восьми осіб, які отримали найвищу дозу, у семи вірус розмножувався в уражених тканинах, не зачіпаючи здорові.

Інфекція запобігла подальшому росту пухлини у шести пацієнтів. Вірус не вилікував їх від раку. Проведений експеримент був покликаний лише протестувати безпеку вірусу, тому пацієнти отримували тільки одну дозу. Професор Белл визнає, що дослідження знаходиться на самій ранній стадії, але вірить у те, що "одного разу віруси й інші види біологічної терапії зможуть серйозно змінити підхід до лікування раку".

Професор Нік Лемойн, який очолює інститут онкології медичної школи Бартс, у Лондоні, заявив, що віруси, які розмножуються виключно в клітинах пухлини, - реальна надія. "Особливо обнадіює, що результат був навіть у випадку мезотеліоми - раку, який особливо важко лікувати", - відзначив професор Лемойн.

Сама по собі ідея використання вірусів для знищення ракових клітин - не нова. Проте досі вважалося, що вірус необхідно імплантувати безпосередньо в пухлину, щоб імунна система не знищила його раніше, ніж треба.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Учені створили вірус, що вражає ракові клітини

топ

  Цей день в історії.
  16 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014