Галичина.Інфо

У Бразилії Синод Єпископів УГКЦ розгляне стратегії розвитку церкви

У Бразилії Синод Єпископів УГКЦ розгляне стратегії розвитку церкви Сьогодні у бразильському місті Куритиба розпочав роботу Синод єпископів Української греко-католицької церкви. Водночас, як повідомив директор Департаменту отець Ігор (ЯЦІВ), офіційне відкриття Синоду відбулося вчора, 4 вересня, прочитанням декрету Глави УГКЦ, на урочистому закритті V сесії Патріаршого Собору УГКЦ у місті Прудентополі.
У роботі Синоду, який очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук), беруть участь єпископи з України, США, Канади, Бразилії, Аргентини, Австралії і країн Західної Європи.


Варто зазначити, що це перший Синод УГКЦ, який очолив Блаженніший Святослав, після обрання його Главою церкви.

За словами о.Ігоря, робота Синоду розпочалася з Молебню до Святого Духа, який очолив Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду. На завершення Молебню єпископи склали присягу, потім до залу засідань була урочисто внесена книга Євангелій. Після цього розпочалася перша сесія Синоду.

За словами Глави УГКЦ головною темою цього Синоду буде «Стратегії розвитку УГКЦ».

Блаженніший Святослав також коротко нагадав підсумки минулорічного Синоду, на якому розглядали тему євангелізації.

«Ми осмислили, що євангелізація –це діяльність усієї Церкви – це те, що Церква робить, усе, що вона проповідує, відчинене одному – проповіді Божого слова, проповіді Євангелія як словом, так і ділом. Отож, ми мусимо бачити євангелізацію як багатогранне діяння життя церкви. Тому підсумковий документ щодо євангелізації випливатиме з цього стратегічного бачення розвитку нашої Церкви», – сказав Глава УГКЦ.

Синод єпископів Української греко-католицької церкви триватиме до 10 вересня.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Бразилії Синод Єпископів УГКЦ розгляне стратегії розвитку церкви

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014