Галичина.Інфо

Глава УГКЦ окреслив пріоритети церкви

Глава УГКЦ окреслив пріоритети церкви Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) на патріаршому Синоді в Бразилії (у місті Куритиба) проаналізував сучасний стан розвитку УГКЦ та окреслив пріоритети на найближчі роки.
Про це повідомили у Секретаріат Синоду Єпископів УГКЦ.


Предстоятель УГКЦ наголосив, що первинним завданням Церкви є проголошувати Слово Боже і надавати якісну душпастирську опіку вірним. Він підкреслив, що саме цій меті «мають бути підпорядковані наші структурні реформи, розвиток нових екзархатів, єпархій, а навіть – патріарший устрій».

Він висловив переконання, що найважливішою силою «нашої Церкви для здійснення цього завдання є її духовенство і чернецтво». Блаженніший Святослав поділився своїми роздумами щодо необхідної підготовки для священства у питаннях євангелізації. Він також звернув увагу на внутрішні та зовнішні загрози, які можуть перешкоджати церкві здійснювати її цілі, та закликав членів Синоду до «співпраці в здійсненні Божого задуму».

Увечері у Богословському центрі отців кларетян у Куритибі, в якому навчаються українські семінаристи, відбулася зустріч у рамках підготовки до Богословського тижня, що проходитиме 12-15 вересня в цьому навчальному закладі. Під час зустрічі виступили Владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ Львівський, та Владика Степан (Меньок), Екзарх Донецько-Харківський, які поділилися зі слухачами досвідом підпільної Церкви та завданнями, які стоять перед УГКЦ сьогодні.

Синод єпископів УГКЦ розпочався 5 вересня і триватиме до 10 вересня, в його роботі беруть участь владики з України, США, Канади, Бразилії, Аргентини, Австралії і країн Західної Європи.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Глава УГКЦ окреслив пріоритети церкви

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014