Галичина.Інфо

На час Форуму у Львові змінять схему руху транспорту

На час Форуму у Львові змінять схему руху транспорту У Львові під час проведення Міжнародного книжкового форуму та з метою впорядкування дорожнього руху в центральній частині міста по вул. Коперника, Стефаника, Словацького буде змінено схему руху транспорту.

Як повідомила старший інспектор групи профілактичної роботи ВДАІ з ОАТ м. Львова та АТІ при ГУМВСУ у Львівській області капітан міліції Людмила Ліб, зокрема 16-19 вересня дозволено виїзд з вулиці Коперника по трамвайній колії, яка прокладена між середньою школою №9 та Головпоштамтом (трамвайний вокзал) на вулицю Дорошенка і подальший рух по вказаній вулиці до пр. Свободи для автобусних маршрутів №№ 14, 16, 83, 95. Напрям руху автобусних маршрутів №№ 29,29а, 50, 53, 75, 97 та увесь транспорт буде проходити по вул. Стефаника до проспекту Шевченка.

14-15 вересня у зв’язку з прибуттям учасників Міжнародного книжкового форуму до палацу мистецтв по вул. Коперника, 17 та здійсненню організаційних питань буде дозволено тимчасово здійснювати зупинку транспортних засобів, які залучені до обслуговування форуму для розгрузки продукції.

Починаючи з 14 вересня і до закінчення форуму будуть направлені патрулі ДПС ВДАІ м. Львова для регулювання дорожнього руху в ручному режимі.

Прохання до водіїв, у зв’язку з проведенням відповідних заходів не в’їжджати в центральну частину міста без потреби, так як вулиці центральної частини міста будуть завантажені.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На час Форуму у Львові змінять схему руху транспорту

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014