Галичина.Інфо

Проти міліціонера, який скоїв ДТП у Львові, справи не порушать

Проти міліціонера, який скоїв ДТП у Львові, справи не порушать Прокуратура Личаківського району м. Львова вирішила не порушувати кримінальної справи проти працівника української міліції, який 23 серпня скоїв ДТП на вул. Зеленій у Львові.

«За результатами проведеної перевірки прокуратурою Личаківського району м. Львова на підставі ст. 6 п. 2 КПК України 01.09.2011 року відмовлено в порушенні кримінальної справи відносно працівника Залізничного РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області Полянського І.С. у зв’язку з відсутністю в його діях ознак складів злочинів, передбачених ст. ст. 286 ч. 1, 129 ч.1 КК України», - повідомили ZAXID.NETу прокуратурі Личаківського району у відповідь на інформаційний запит.

Зазначимо, що ст. 286 ч.1 КК України стосується «порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження», а ст. 129 ч.1 – «погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози». Свідки події стверджували, що працівник міліції, що спричинив ДТП, погрожував оточуючим табельною зброєю.

Нагадаємо, 23 серпня у Львові на вул. Зеленій відбулося ДТП за участі працівника Залізничного РВ міліції. Згодом заступник голови ГУ МВС у Львівській області Михайло Курочка повідомив, що працівника міліції, який керував службовим автомобілем у нетверезому стані, звільнено з правоохоронних органів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Проти міліціонера, який скоїв ДТП у Львові, справи не порушать

топ

  Цей день в історії.
  5 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014