Галичина.Інфо

У центрі Львова введуть акустичний режим

У центрі Львова введуть акустичний режим Виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 9 вересня затвердив постанову "Про акустичний режим у центральній частині міста". Із відповідною ініціативою виступив мер міста Андрій Садовий, який вважає, що у центрі Львова дуже гамірно.

"Особливо багато шуму від трамваїв і гучної музики, яка постійно звучить із кафе й ресторанів. Саме з цієї причини, враховуючи скарги громадян, і була ухвалена постанова", - розповів мер Львова.

Згідно з затвердженим документом, тепер акустичного режиму треба дотримуватися на центральній площі Ринок і прилеглих вулицях.

Заборона на перевищення рівня шуму діятиме цілодобово й торкнеться фізичних, юридичних осіб, власників, орендарів житлових і нежитлових приміщень, а також вуличних музик. Зокрема, їм буде заборонено користуватися звукопідсилювачами.

"Раніше кожен приходив у центр, ставив апаратуру й давав концерт - такого бути не повинно. Якщо музикант захоче пограти на гітарі або скрипці без підсилювачів звуку, то його наша заборона не торкнеться", - пояснив Садовий.

Депутат міськради Володимир Гірняк (фракція "Україна Соборна") уточнив, що постанова не буде поширюватися на політичні мітинги й фестивалі. Вона стосується лише акцій неполітичного характеру, які зручно влаштовувати в центрі.

"Їхні організатори встановлюють майданчик, і музика гримить до ночі. Відтепер заявки на проведення таких акцій швидше за все будуть відхилятися міськрадою", - сказав депутат.

Контролювати виконання постанови буде міське управління міліції. Максимальне покарання за порушення режиму - обмеження часу роботи об'єкта.

Як зазначається в тексті рішення, акустичний режим стосуватиметься пл. Ринок, пр. Т. Шевченка, пр. Свободи, вул. П. Дорошенка, пл. І. Підкови, пл. А. Міцкевича, пл. Соборної, вул. Галицької, вул. Краківської, пл. Галицької, вул. Ю. Словацького, вул. В. Стефаника, вул. Січових Стрільців, вул. Князя Романа, вул. Підвальної, вул. І. Франка (від початку до вул. Зеленої), пр. В. Чорновола, вул. Городоцької, пл. Князя Ярослава Осмомисла, 7-11 і вул. М. Коперника.

Контроль за виконанням рішення покладено на Львівське міське управління ГУ МВС України у Львівській області, органи санітарно-епідеміологічного нагляду та органи у справах захисту прав споживачів.

На засіданні 9 вересня виконавчий комітет Львівської міської ради також посилив контроль за діяльністю інтерактивних клубів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У центрі Львова введуть акустичний режим

топ

  Цей день в історії.
  29 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014