Галичина.Інфо

Для громадських організацій Львівщини організовують Школу

Для громадських організацій Львівщини організовують Школу Міжнародна організація «Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин», яка працює в Україні з 1992 року, у жовтні-грудні цього року проведе Школу для неурядових організацій у Львівській області. Про це 13 вересня під час прес-конференції повідомив менеджер виборчих та громадських програм «NDI-Україна» Майкл МакНалті.

М.МакНалті зазначив, що ця програма триває в Україні уже четвертий рік поспіль, вона скерована на зміцнення громадських організацій. Оскільки Львівщина є областю з розвиненим сектором громадських організацій, перевага на участь у програмі буде надаватися організаціям новоствореним і з сіл, селищ, містечок. «ми запрошуємо усіх, кому необхідні знання», - сказав менеджер «NDI-Україна».

Для учасників програми передбачена серія дводенних тренінгів, під час яких міжнародні та українські експерти-тренери допомагатимуть молодим громадським лідерам зрозуміти, як краще структурувати їх діяльність, організовувати громадські кампанії, бути почутими у ЗМІ, налагоджувати конструктивну співпрацю із владою, від якої залежить прийняття рішень, складати проекти для донорських організацій тощо.

Теоретичне навчання буде поєднане з практичними завданнями. Як зазначив менеджер проекту, кращі організації отримають у підсумку міні-грант для проведення громадської кампанії з проблематики, над вирішенням якої працюють.

Заявки на участь у Школі прийматимуться до 14 жовтня, 24 жовтня оголосять учасників, їх буде від 25 до 30.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Для громадських організацій Львівщини організовують Школу

топ

  Цей день в історії.
  15 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014