Галичина.Інфо

У Львові підприємці протестуватимуть проти репресій

У Львові підприємці протестуватимуть проти репресій 14 вересня о 09:30 у Львові розпочнеться акція в межах всеукраїнських протестів проти знищення малого та середнього підприємництва – основи середнього класу України. Акцію протесту «Ні! витісненню малого бізнесу з економіки України» організовують громадські організації та профспілки. Автопробіг стартує від площі по вул. Городоцькій навпроти ринку Привокзальний о 10:00.

Учасники акції вимагають припинення репресій проти десятків громадських активістів Луганщини, Львівщини, Черкащини, інших областей України. Репресивні дії проти лідерів громадських організацій викликають обурення громадськості та вимагають активних дій у напрямку розвитку громад та інших форм самоорганізації населення, повідомили організатори.

Також учасники виступають за недопущення купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що може спричинити знищення малого та середнього бізнесу на селі – фермерства, і фактичне знищення українського села в Україні.

Організатори акції: Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу, громадський рух «Вільний простір», профспілкові організації України.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові підприємці протестуватимуть проти репресій

топ

  Цей день в історії.
  1 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014