Галичина.Інфо

У Львові пройшла акція «Тримай штани! Роздягають!»

У Львові пройшла акція «Тримай штани! Роздягають!» У центрі Львова сьогодні відбулася протестна акція «Тримай штани! Роздягають!». Захід проводили біля фонтану Нептуна на пл. Ринок.

Як зазначають організатори, акція проходила у вигляді гумористичних флеш-мобів, спрямований проти ухваленого Верховною Радою України в першому читанні проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки».

Мета акції – привернути увагу суспільства на той факт, що парламентська більшість замість того, щоб приймати закони, які будуть виводити країну з кризи, займається "закручуванням гайок" для існування організацій, які займаються патріотичним вихованням молоді.

Організатори зазначають, що вказані зміни, в існуючій редакції, забороняють діяльність усіх існуючих патріотичних ГО, оскільки вони використовують у свої символіці тризуб або синьо-жовтий прапор, носіння будь-яких ґудзиків, нашивок та іншої фурнітури з тризубом, носіння одягу стилю «мілітарі», деяких відтінків зеленого кольору, тощо.

Під час заходу підписано звернення до народних депутатів України стосовно коректного викладення тексту законів.

Захід проводили патріотичні громадські організації міста Львова.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові пройшла акція «Тримай штани! Роздягають!»

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014