Галичина.Інфо

У Львові стартували змагання лучників «Золота осінь-2011»

У Львові стартували змагання лучників «Золота осінь-2011» Сьогодні, 13 вересня, у Львові стартував 48-й Міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь-2011». Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що наступного року «Золота осінь» буде проводитись у новому форматі – з призовим фондом 100 тис. грн. Змагання відбуваються на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» і триватимуть до 17 вересня.

«Для Львова велика честь приймати чемпіонат, який вже дуже відомий. Ми гордимося нашими лучниками. Ми – батьківщина українського лучного спорту, тому повинні тримати пальму першості. Наступного року ми переформатуємо «Золоту осінь» - це буде відкритий чемпіонат міста Львова «Золота осінь» з призовим фондом 100 тис. грн. Ми хочемо його зробити ближчим до центру, до Ратуші, адже у стінах Ратуші була заснована Федерація стрільби з лука. Тому в суботу фінальні стрільби ми проведемо біля Бернардинської стіни на площі Митній», - зазначив під час урочистого відкриття мер Андрій Садовий.

У відкритті також взяли участь керівники області та відомі спортсмени.

Турнір присвячений 80-річчю від дня створення Всесвітньої федерації стрільби з лука, що була заснована 1931 року у Львові. За попередніми заявками у змаганнях братимуть участь понад 200 лучників. Зокрема до Львова з’їхалися лучники із Московії, Білорусії, Польщі, Іспанії, Казахстану, Румунії, та 10 областей України, Києва та АР Крим.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові стартували змагання лучників «Золота осінь-2011»

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014