Галичина.Інфо

У Трускавці відкриють сучасний медичний центр

У Трускавці відкриють сучасний медичний центр Уже восени відпочиваючі одного з найпопулярніших курортів України - Трускавця, зможуть скористатися послугами сучасного медичного центру «Аква Мед». Центр з найновішим у регіоні обладнанням буде розміщений у комплексі апартаментів «Лісова пісня», будівництво якого завершує компанія ТКС.

«Порівняно з іншими медичними закладами Трускавця, «Аква Мед» обладнаний найсучаснішим діагностичним, фізіотерапевтичним і лабораторним устаткуванням. Це останнє покоління апаратів 2011 року», - розповів директор лікувально-рекреаційного комплексу Тарас Мінчак.

За його словами, у центрі можна буде отримати консультацію фахових спеціалістів, у тому числі вузького профілю. Тут підберуть комплексні індивідуальні оздоровчі, лікувальні і реабілітаційні медичні програми, а також розроблять спеціальну дієту. У «Аква Мед» буде представлено широкий вибір фізіотерапевтичних процедур, у тому числі майже усі види лікувальних і відновних ванн. Тут зможуть проходити комплексну діагностику та лікування як відпочиваючі, так і мешканці міста.

Медичний центр «Аква Мед» є візитною карткою комплексу апартаментів з розширеною інфраструктурою «Лісова пісня». Окрім медичного центру, на першому поверсі цього комплексу до послуг гостей також буде представлено бювет лікувальних вод Трускавця і Моршина. Також буде розміщено ресторан, фітнес-центр, масажні і косметологічні кабінети, професійний салон краси, а також СПА-центр.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Трускавці відкриють сучасний медичний центр

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014