Галичина.Інфо

Жінки у Саудівській Аравії отримали право голосу

Жінки у Саудівській Аравії отримали право голосу Утім, як оголосив король Абдулла, право на голос для жінок стосуватиметься лише місцевих виборів. Крім того, жінкам буде надано право бути призначеними у консультативну Національну Раду (Шуру).
Цю новину вже привітали активісту руху за розширення прав жінок у королівстві, що вважається ультра-консервативним у цих питаннях.


Заяви короля Абдулли пролунали під час відкриття Національної Ради Саудівської Аравії - дорадчого органу, який скликає та розпускає монарх, влада якого є абсолютною. "Оскільки ми не хочемо, аби у нашому суспільстві жінки були маргіналізованою верствою, і відповідно з усіма настановами шаріату, ми вирішили після розлогих консультацій із найвищими представниками духовенства дозволити жінкам бути членами Ради Шури, починаючи від наступного скликання", - заявив король Саудівської Аравії і додав, що жінки також отримають право голосу на муніципальних виборах.

Як повідомляє кореспонеднт ВВС із міжнародних питань Емілі Бьюкенен, це рішення виглядає досить незвичайним для країни, де жінкам не дозволено керувати авто чи залишати країну без супроводу. Бьюкенен також вважає, що не всі вітатимуть таке рішення короля, але, як очікується, воно може дещо послабити напруженість у країні, яка останнім часом лише загострювалася.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Жінки у Саудівській Аравії отримали право голосу

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014