Галичина.Інфо

У Львові експонуватимуть живопис Ляо Сонгтао

У Львові експонуватимуть живопис Ляо Сонгтао 3-8 жовтня з ініціативи Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» у Львові відбудеться міжнародний арт-проект, у межах якого пройде персональна виставка живопису відомого китайського художника сучасності Ляо Сонгтао.

Виставка триватиме з 3 до 8 жовтня у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) і буде доступна для перегляду щодня з 10.00 до 17.00 год., окрім понеділка.

Організатори обіцяють сюрпризи для відвідувачів: живу східну інструментальну музику, придбання експонованих робіт, запуск у небо китайських паперових ліхтариків.

«Ляо Сонгтао – відомий китайський художник сучасності. Про його творчість знає майже кожен, але, на жаль, тільки на теренах Сходу… Нам, українцям, пощастило, що перша презентація його творчого здобутку закордоном відбувається саме в Україні. Нарешті і ми матимемо надзвичайну можливість доторкнутися до справжнього китайського мистецтва великого майстра. Ця подія допоможе нам більше інтегруватися в сучасне східне мистецтво, зрозуміти його суть», - зазначили організатори виставки.

Ляо Сонгтао (Liao Songtao) - постійний учасник художніх виставок, фестивалів, різних мистецьких акцій. Його творчий здобуток є дуже різноманітним і багатим, оскільки він працює в декількох техніках, і навіть часто їх поєднує: «ш’є ї» - техніка швидкого малювання, «ґонбі» - техніка детального малювання, «хуа-няо» - малювання тварин і рослин, «шан-шуй» - зображення пейзажів та різних природних об’єктів, «ґонбі ш’є ї» - об’єднані дві перші техніки малювання. У своїх роботах особливого значення він надає традиційному використанню ліній, крім того, він інтегрує їх з ефектним використанням кольору, формуючи таким чином свій унікальний стиль, який відображає сильне відчуття зв’язку традиції з сучасністю.

«З великого і різноманітного досвіду класичного китайського мистецтва Ляо Сонгтао вирізняють ті формально-образні ідеї, які на сьогодні мають потенцію розкриватися у нових тематично-ідейних планах. Художник володіє належною дисципліною композиції, витримуючи усі базові вимоги до структурно-образного вирішення кожного мотиву. Натомість у формальних засобах Ляо Сонгтао є доволі розмаїтим. Він корегує стиль і техніку графіки та живопису у відповідності до зображальної фабули. У його твори дедалі частіше проникають ремінісценції сучасного життя як Китаю, так і України», - розповів кандидат мистецтвознавства, професор Роман Яців.

«Китайська культура настільки відрізняється від української, наскільки ж є подібною. Наша мета – змінити хибні і застарілі стереотипи за допомогою спільних культурно-мистецьких проектів, розширити світобачення і донести до громадськості глибину і багатогранність історії і культури наших народів», - зазначив Голова Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» Юрій Котик.

Представників засобів масової інформації запрошують на прес-конференцію, що відбудеться 3 жовтня о 14.00 год в приміщенні Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17).
Попередня акредитація: назва ЗМІ, посада, ПІП, конт. тел., e-mail надсилати на: yulia.ostrovska@gmail.com.
Детальніша інформація: Юлія Островська, тел.: (095) 679-40-87.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові експонуватимуть живопис Ляо Сонгтао

топ

  Цей день в історії.
  2 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014