Галичина.Інфо

У Львові 1 жовтня зіграють «Рок-симфонію» під відкритим небом

У Львові 1 жовтня зіграють «Рок-симфонію» під відкритим небом У Львові в суботу, 1 жовтня, в подвір’ї палацу Потоцьких львівський рок-гурт «Кожному своє» зіграє спільний концерт «Рок-симфонія» з симфонічним оркестром Національної музичної академії ім. Миколи Лисенка.

Як розповів 28 вересня учасник гурту «Кожному своє» Остап Панчишин, концерт є унікальним заходом для Західної України. «Ми – перша команда, яка зіграє з симфонічним оркестром. В Києві це робили «Океан Ельзи», «Грін Грей»... На Заході це поширено, кожен гурт може собі це дозволити. Ми також хочемо грати з симфонічними оркестрами, як це роблять Coldplay, Metallica… На концерті буде виконано 15 пісень колективу, які я аранжував і розписував для оркестру. Пісні я обирав так, щоб вони були несхожими одна на одну… Також глядачів очікує світлове шоу, якого ще на бачив Львів. В майбутньому хочемо взагалі відправитись в тур з симфонічним оркестром», – розповів Остап Панчишин. Більшість з виконаних на «Рок-симфонії» пісень увійдуть у новий альбом гурту.

Організатор концерту Назар Драла зауважив, що для проведення «Рок-симфонії» розглядали три різні майданчики: площа Ринок, площа Старий Ринок та палац Потоцьких. «Обрали подвір’я палацу Потоцьких, там зможуть поміститись всі бажаючі послухати «Рок-симфонію». Бюджет концерту – 150 тис. грн. Зокрема, 36 тис. грн гурт «Кожному своє» виграла як грант від компанії Djuice.Також нас підтримує Львівська міська рада, яка допомогла нам з питанням промоції», – сказав Нараз Драла. «Погода має бути доброю», – додав він.

Концерт розпочнеться о 20:00. Вхід вільний.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові 1 жовтня зіграють «Рок-симфонію» під відкритим небом

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014