Галичина.Інфо

У Львові популяризуватимуть місцевого товаровиробника

У Львові популяризуватимуть місцевого товаровиробника З 6 по 9 жовтня у Львові пройде виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник», що відбуватиметься у приміщенні Львівського палацу мистецтв на вул. Коперника, 17. Вхід для відвідувачів безкоштовний. Відкриття виставки о 11.00 в четвер, 6 жовтня.

На виставці-ярмарку будуть представлені товари львівських виробників різних галузей, зокрема легкої, харчової, целюлозно-паперової, хімічної промисловості, виробництва меблів, товари повсякденного вжитку тощо. Продукція на ярмарку буде розміщена за секторами.
Основною метою ярмарку є підтримка та популяризація місцевого виробника, ознайомлення мешканців і гостей міста з товарами львівських підприємств.

В рамках виставки-ярмарку «Львівського товаровиробника» відбудуться семінари, тренінги, круглі столи, презентації, дегустації, заходи популяризації робітничих професій "Майстри моди та краси", нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Купуй львівське!», виступи Руслани Калини - лауреата Всеукраїнських та Міжнародних пісенних конкурсів, директора продюсерського центру «Львівська Фортуна».

Заявки на участь від підприємств приймаються до 3 жовтня включно.
Контактні тел.: (032) 297-57-64, 297-58-77, ф.(032) 235-42-26, е-mail: bis@city-adm.lviv.ua.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові популяризуватимуть місцевого товаровиробника

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014