Галичина.Інфо

У Львові популяризуватимуть місцевого товаровиробника

У Львові популяризуватимуть місцевого товаровиробника З 6 по 9 жовтня у Львові пройде виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник», що відбуватиметься у приміщенні Львівського палацу мистецтв на вул. Коперника, 17. Вхід для відвідувачів безкоштовний. Відкриття виставки о 11.00 в четвер, 6 жовтня.

На виставці-ярмарку будуть представлені товари львівських виробників різних галузей, зокрема легкої, харчової, целюлозно-паперової, хімічної промисловості, виробництва меблів, товари повсякденного вжитку тощо. Продукція на ярмарку буде розміщена за секторами.
Основною метою ярмарку є підтримка та популяризація місцевого виробника, ознайомлення мешканців і гостей міста з товарами львівських підприємств.

В рамках виставки-ярмарку «Львівського товаровиробника» відбудуться семінари, тренінги, круглі столи, презентації, дегустації, заходи популяризації робітничих професій "Майстри моди та краси", нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Купуй львівське!», виступи Руслани Калини - лауреата Всеукраїнських та Міжнародних пісенних конкурсів, директора продюсерського центру «Львівська Фортуна».

Заявки на участь від підприємств приймаються до 3 жовтня включно.
Контактні тел.: (032) 297-57-64, 297-58-77, ф.(032) 235-42-26, е-mail: bis@city-adm.lviv.ua.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові популяризуватимуть місцевого товаровиробника

топ

  Цей день в історії.
  16 жовтня:

  1944 — відновив роботу Львівський університет імені Івана Франка.

  1978 — Іван Павло II став 264-им Папою Римським.

  1987 — у Львові створено культурологічний клуб “Товариство Лева”, завдання якого “плекати українську культуру, висвітлювати маловідомі її сторінки”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014